Çok önce Halston Mirası Akşam Çerçevesi Sequin debriyajını Purseeblog için mükemmel Sevgililer Günü kıyafetlerimi seçmeye çalışırken geri döndüm, o zamandan beri, zorlukla gözlerimi çıkarabilirim onun. İlk bakışta, bunun sadece rutin bir kutu debriyajı olduğuna inandım, ancak daha fazlası için geri gelmemi sağlayan bir şey var.

Çeşitli insanlar Halston’u bir süredir geri getirmeye çalışıyorlar, ancak Halston Miras Hattı’ndan daha düşük fiyatlı harika, markanın 70’lerin 70’lerin disko-glam estetiğini yeni bir nesile yeniden tanıtmak için en iyi görevi yapıyor gibi görünüyor. Markanın çizgileri minimal olabilir, ancak muhteşemlerdi ve etiketi yeniden başlatmaya yönelik tüm başarısız girişimler herhangi bir gösterge ise, dengenin gülünç derecede zor olduğuna dikkat ediyorlardı.

Halston görünümünün yenilenen kabulünü göstermek için, parlak mavi payetlerle kaplı basit bir kutu debriyajından daha iyi bir yöntem var? Basit bir şeklin gösterişli bir malzeme ile kombinasyonu, markayı mükemmel bir şekilde temsil eder ve iyi fiyatlı difüzyon çizgisi, çok sayıda insanın kendilerini çizginin teklifleriyle yeniden tanıdık olacağı anlamına gelir. Net-a-Porter ile 195 $ karşılığında satın alın.