içeriyor, marka matrriarch miuccia Prada, tipik stil sürecini burada ve şimdi aynı zamanda bazı sofistike keşfetmek için entelektüelleştirmek istediğini belirtti. . Sonuçlar, iki yeni çanta stiline ek olarak Marabou gibi lüks detayların yanı sıra egzotik derilerle giyilebilir parçalardı: bir zincir kayış flep torbası ve bir duffel tarzı çantası.

Her iki parçanın birçok önemli detayı, aksan olarak spor yaptıkları geniş, düz deri şeritlerdi. Flep torbaları bunları kapanışın bir parçası olarak kullanırken, Duffels onları her iki köşede de yer aldı ve her iki yeni tasarıma da hoşlanırken, flep çantasını şahsen kontrol etmek istiyorum. Deri şeritleri oldukça uzun ve tasarımların çantaları piste nasıl getirdiklerinden (tam anlamıyla yeleklerine yakın tutulan) tam olarak çantanın yapısına nasıl dahil edildiklerinden çıkarılmıyor.

Daha uzun şerit çıkarılabilirse veya çanta yarı açık gösterildiyse ve fotoğraflardan çıkarılmayan bir yöntemle bir şekilde kapanmaya sokulursa, o zaman çantanın alışveriş yapanlar arasında öne çıkacağı görülüyor. Değilse, cazibesi çok daha sınırlı olabilir, bu da Prada’nın ilk etapta amacı olabilir: mevsimsel hem de özel bir şey üretmek. Her iki durumda da, her iki stil de markanın aksesuar estetiğinin büyüleyici genişlemeleri gibi hissetti. Aşağıdaki tüm resimleri inceleyin.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]