Bunun ilk Fendi Micro Peekaboo çantasının piste çarptığı anın geldiğini anlamalıyız. Birçok desen türü bir süreklilik boyunca ve önde gelen iyilik bir ucunda bir şeye çarptığında, ters yöndeki yolculuk hemen hemen başlar. Birkaç mevsim sürdü, ancak şimdi alternatif uçta göründük: 2017 sonbahar pistlerinde büyük çantalar vardı.

Balenciaga’nın Demna Gvasalia, büyük olasılıkla, markanın dev, kolay fermuar kılıfları ve evsizler tarafından yaygın olarak kullanılan ince, hafif çantalardan etkilenen duffels ile bu görünümü geçen sezon ciddi bir şekilde sürdürmekle doğrudan kredilendirilebilir. yer değiştirmenin yanı sıra dünyevi eşyalarını da organize etmek. Neyse ki, alanın geri kalanı bu sezon daha az sorunlu yönlerde stillerini aldı.

Bu büyük çantalar esas olarak iki kategoriden birine düştü: totes ve hobos. 2000’li yılların ortalarından ortalarına kadar bir çanta meraklısı olsaydınız, spesifik Hobos size tanıdık görünecektir, ancak esas olarak harika bir şekilde. Genellikle kendinizi günlük hayata bir ton şey getirmeniz gerektiğini keşfediyorsanız, bu sezon sizin içindir. Aşağıdaki modelin sezonun en iyi pist örneklerini inceleyin. (Ve “Sana söyledim” diye belirtmemek için, ancak bunu bir yıl önce, pratikte güne kadar telefon ettik!)

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]

Akne

Balenciaga

Balenciaga

Céline

Céline

Şen

Koç

Fendi

Gucci

Loewe

Maison Margiela

Max Mara

Michael Kors

Dut

Proenza Schouler

Tod’lar

Versace