Pazartesi günleri hakkında binlerin benim için henüz belirtmediği hiçbir şey söyleyemem, ancak bunu anlıyorum: büyük olasılıkla oturuyorsun Masanızın en iyisi, dikkat dağıtıcı bir gereksinimle. Eh, göze çarpmayan bir şekilde en iyi bu şekilde tıklayın, kadınlar ve beyler. Bu yıldız çanta toplanması hayal kırıklığına uğratmıyor. Ünlüler bu hafta Chanel, Anya Hindmarch, Jimmy Choo ve Marni’den güçlü yeni stilleri destekliyor. Bu kısa çalışma ortamının kırılmasına izin verme arzusuna da dayanmayın, biraz perakende terapisine eşittir. Kesinlikle yargılamayacağız.

Bella Thorne
Saint Laurent Sac de Jour Bag
Bergdorf Goodman aracılığıyla 2.790 $
İşte Bella Thorne, Hollywood’da muhtemelen hafifçe olduğu, bir kaplan tarafından ustaca ele geçirildiği tatmin edici bir şey bırakıyor. Bella, Saint Laurent Sac de Jour’un hoş bir timsahı versiyonu getiriyor. Ünlüler son birkaç aydır SAC’larla rulolarını gerçekten yavaşlattılar, ancak bu yineleme bana çanta hakkında neyin iyi olduğunu hatırlatıyor.

Chiara Ferragni
Fendi Micro Canavar Baget
Saks aracılığıyla 1.550 $
Moda blog yazarı/ayakkabı tasarımcısı Chiara Ferragni kısa bir süre önce Melrose’da küçük bir Fendi Micro Monster Baget ile satın aldı. Bu sadece tulumlarla ve hafif bir kazak ile eşleştirmesi gereken ilginç bir şey.

Ciara
Chanel flep çantası
Ciara aniden spot ışığında bu kadar büyük bir şekilde geri döndü, aynı zamanda mükemmel bir stile sahip, bu yüzden soru sormayacağım. Tam burada NY’daki Barneys’de, çapraz kapitone ile güzel bir kahverengi Chanel flep çantasıyla öğle yemeği yiyor. Belki de tekerleği yeniden icat edebilirsiniz.

Emma roberts
Anya Hindmarch Smiley Sırt Çantası
Barneys aracılığıyla 1.450 dolar
Emma Roberts bu getiren kahverengi deri Anya Hindmarch Smiley sırt çantasını yakın zamanda JFK’da getirdi. Emma bu tarzın önemli bir hayranıdır; Aynı şekilde gözleri olan kırmızı bir versiyonu var. Tahmin edebileceğiniz gibi, Anya Hindmarch sırt çantaları da Coachella’da önemli bir seçenekti.

Jessica Chastain
Givenchy Weekender Bag
Bay Porter aracılığıyla 2.290 $
Jessica Chastain, solungaçlara doldurulmuş görkemli bir siyah deri Givenchy çantasıyla NYC otelini terk ederken hafta sonu için özellikle hazır görünüyordu. Bizi yanınıza al Jessica.

Karlie Kloss
Jimmy Choo Lockett Bag
Nordstrom aracılığıyla 1.450 $
Karlie Kloss’un çanta oyunu geç saatlerde oldukça a+ oldu. Geçen hafta bize güzel bir bordo Alexander Wang Chastity çantası gösterdi, aynı zamanda burada Jimmy Choo’dan yeni bir stil ile NYC’de bir kahve kapıyor. Karlie’nin yanı sıra donanımda son derece benzer zevklerim var.

Haşhaş Delevingne
Chloé Drew Bag
Mytheresa.com aracılığıyla 1.950 $
İngiliz It Woman Poppy Delevigne, doğum gününde NYC’de de görüldü. (Oldukça gizemli bir şekilde) genel görünümünü gerçekten yumuşatmayan veya aşırı kadınsı görünmesini sağlayan iki renkli Chloé Drew çantası getiriyor. Kayıt edilmiş.

Solange Knowles
Marni Pod Çantası
Farfetch.com aracılığıyla 1.590 $
Son olarak, burada Solange Knowles’ın yanı sıra, diğer yarısı da JFK’ya Memnun Gala’dan sonra eve döndü. Solange, seyahat için doldurulmazsa, büyük olasılıkla kolunda biraz daha uygun bir şekilde oturacak renk bloklu bir Marni kapsül çantası getirmektir.