çevrimiçi olmak için mevcut olan Hermès 2002 çantasını tanıtan marka, istekli rakiplerine kıyasla kesinlikle yeni tasarımları biraz nadiren piyasaya sürüyor. Lüks çanta pazarının çoğu için yenilik bir zorunluluktur-Shoppers yeni bir şey istiyor ve özellikle dizilişlerinde tüm zamanların klasiklerinden birine sahip olacak kadar şanslı olmayan markalardan. Hermès için yenilik, en azından yeni çantalar şeklinde ek bir bonus-marka, yüksek talep gören klasiklerde o kadar derin istifleniyor ki, yeni gün çantaları genel denklemin daha küçük bir parçası. Resort 2018 için Hermès, Hermès 2002 çantasını pistte piyasaya sürdü ve sonunda ABD’de satın almak için markanın web sitesine geldi.

Yapısal olarak, 2002 çanta, mevcut Hermès favorileri açısından Constance’a çok benzer. Constance gibi, imzalar çok farklı olmasına rağmen, deri kayış ve imza donanımı ile kutu bir flep taşıma çantasıdır – Constance, pırıl pırıl metalde basit bir Hermès H logosu kullanır, 2002 daha küçük, çok daha soyut bir H tercih eder. yuvarlak kenarları ile. Neye baktığınızı bilmiyorsanız, bunun bir mektup olduğunu bile fark etmeyebilirsiniz, bu da bu çantayı Constance’ın yapısını seven ancak logo çantalarına girmeyen Hermès müşterileri için en uygun seçimdir.

Torbanın gövdesi oldukça sert ve yapılandırılmış, bir orta bölme ile ayrılmış iki büyük ana bölme ile içeride yansıtılan çift-kuş dış cephesi ile. Arka iç duvarda, bir torba genişliği fermuar cebi var ve önde, bir telefon için en iyi olan ön kapağın hemen arkasında duran tam boyutlu bir slayt cebi var. Torbanın arka dış kısmı pürüzsüz, harici cepleri yok

Hermès, 2002 çantasının kayışının uzunluğunu veya düşüşünü listelemez, ancak ayarlanabilir olduğunu doğrular ve fotoğraflar uzatıldığında çapraz cisim giyilmesinin yeterince uzun olacağını gösterir. Çevrimiçi, çanta iki boyutta geliyor: 20 ve 26, çanta cephesindeki santimetre sayısını ifade ediyor. Mevcut ürün yelpazesinde, daha küçük çanta üç renkte gelirken, daha büyük ikisi, hepsi Evercolor Calfskin’de gelir. İki boyut için fiyat farkı 1.000 $ ‘dır: 2002 çanta sırasıyla 9.200 $ veya 10.200 $’ dır. Aşağıda çevrimiçi olarak satın alınabilecek tüm seçeneklere göz atın.

Hermès 2002 Çanta 20
Hermès aracılığıyla 9.200 $

Hermès 2002 Çanta 20
Hermès aracılığıyla 9.200 $

Hermès 2002 Çanta 20
Hermès aracılığıyla 9.200 $

Hermès 2002 Çanta 26
Hermès aracılığıyla 10.200 $

Hermès 2002 Çanta 26
Hermès aracılığıyla 10.200 $