Bazen çantaları ne kadar sevdiğimi unutuyorum. Bir çantanın hizmet ettiği amacı seviyorum; Sadece ihtiyacınız olan her şeyi taşımak için değil, aynı zamanda daha küçük eşyalarınızı dış dünyadan gizlemek için. İnsanların çantalarında ne taşıdığından çok merak ediyorum ve birçoğunuzun da olduğunu biliyorum, bu yüzden çanta direklerinde olan şey bir okuyucu favorisi.

Kendi çantam bazen beni şok ediyor. Mükemmel küratörlü bir çantam yok; Normal bir insan tarafından kullanılan bir çantam var ve bazen açıyorum ve sayısız makbuz ve rastgele eşya buluyorum.

Son birkaç hafta içinde çantamın içine başka birçok şey gelip girmiş olsa da, kullanmaya devam ettiğim 3 ürün var. İşte her birine bir bakış ve onları neden bu kadar çok sevdiğime dair biraz bilgi!

La Prairie Yaşlanma Karşıtı Göz ve Dudak Mükemmelliği à Porter
Nordstrom üzerinden 160 $
La Prairie en sevdiğim güzellik markalarımdan biri ve bu benim ikinci göz ve dudak potum. Bunu çeşitli nedenlerle çantama taşıyorum: birincisi, ürün güzel ve ikincisi, bir ayna dahil ve telefonumun ön kamerasını kullanmaya çalışmak yerine bir aynaya bakmayı seviyorum. Göz kremi jeli sağlayan bir kısım vardır ve diğer bölüm koruyucu bir dudak balsamıdır. Her ikisi de nemlendirecek şekilde tasarlanmıştır ve dudak balsamını en çok seviyorum, çünkü çoğunlukla ürünün sonuçlarını uyguladığım gibi hissedebiliyorum.

Avène Eau Termali
Amazon üzerinden 18.50 $
İnsanların sevdiği birkaç taşınabilir mineral su sisleri var, ancak bu seyahat boyutunun üç paketini aldım ve gerçekten beğendim. Listelenen tek bileşen su ve azottur, bu yüzden çok daha fazlasını elde ettiğinizi düşünmeyin, ancak soğuk kış aylarında, seyahat ederken cildiniz kuruduğunda, ince bir sis müthiş bir tazelemedir. Yenileme veya sıcak havalarda hazırlanmak, yenilemeye ihtiyacınız olduğunda.

Gogo squeez elma pailde elma şeftali
Amazon üzerinden 35 $
Bunun bir çocuk atıştırmalık olup olmadığından tam olarak emin değilim, ama gerçekten önemli değil, çünkü kolayca paketleniyor ve onu seviyorum. Birkaç farklı lezzet var, ancak Apple Peach seçeneğini tercih ediyorum. Bu sıkma paketleri müthiş atıştırmalıklardır ve buzdolabına alınması gerekmez. Sonunda trafikte sıkışıp kalıyorum ya da dışarıdayken geride kalıyorum ve bunlardan birini yanımda tutmak harika. Gogo Squeez paketleri organik,% 100 meyve, gluten, fındık ve süt içermez ve çok iyi.