ilk kez sona erdi. Bence markanın birçok ateşli hayranının bile bununla aynı fikirde olacağını düşünüyorum – Londra merkezli dış giyim Stalwart’ın yıllarca sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkmasına rağmen, marka, Louis Vuitton ve Gucci gibi benzer tüketici merkezli lüks markalar arasında bir çanta dayanağı bulunmadı. , bu, genel gelirlerinin çok daha büyük bölümleri için ürün kategorisine güveniyor. Şimdi Burberry, eski Givenchy Designer Riccardo Tisci’yi, bu değişebilir, bu değişebilir ve ilk endikasyonlar geçen hafta Londra’daki Burberry Bahar 2019 pistindeydi.

Tisci’nin saati kapsamında, Givenchy, Hepsi bir şekilde satılan antigona, bülbül ve Panodra çantalar da dahil olmak üzere, Antigona, Nightingale ve Panodra çantalar da dahil olmak üzere vuruştan sonra vurdu. önceki. Tisci’nin ilk Burberry pistindeki şeylerin görünüşü ile, yeni markasıyla aynı hedefe ve oldukça sağlam sonuçlarla aynı görünüyor. Şov sırasında belirgin bir şekilde belirgin bir şekilde anlamayan en iyi iş çantası, her zaman Tisci’nin GIVenchy görevinin bir damgası olan şık ama yapısal olarak ayırt edicidir.

Bu üst tutamağa ek olarak, koleksiyon ayrıca, Tisci’nin ilk şovunun ilerlemesinde piyasaya sürdüğü yeni, hermès-apping Burberry logosu şeklinde logo donanımlı yeni bir flap çantası içeriyordu. Logo ve logo donanımını uzatarak, benim favorim değil, ancak torbaların kendileri, marka aksesuarları vizyonunun genişletilmesi için sağlam bir taban sunan keskin ve basittir.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]