bir sıçramasını gösteriyor. Marka, Oscar’ın eski Dior tasarımcısı John Galliano’yu stüdyosuna götüreceğini açıkladığı için moda dünyası bu koleksiyon hakkında vızıldıyor. Galliano’nun tasarım sürecinde büyük bir eli olur, koleksiyon ikili bir işbirliğininki olur mu, Galliano gösterinin sonunda Oscar ile sahne alır mıydı?

42. Cadde’deki gösteri alanı Salı öğleden sonra tasarımcılar Diane von Furstenberg ve Valentino Garavani de dahil olmak üzere moda dünyası olarak paketlendi. Açılış görünümünden, Galliano’nun varlığının odada olduğunu ve adamın kendisini görmemiş olsak da, elini kıyafetlerde ve stilde hissettik. Uzun piste inen ilk görünüm, belde düğümlü ince deri kayışlarla birbirine bağlanmış keçe şapkaları ve ceketler gibi galliano-esque dokunuşlarıyla eşleştirilmiş rafine ve güzel Oscar de la Renta tasarımları olan kıyafetler gösterdi.

Gösteri devam ederken, her şey hassas dantel çalışması ve canlı bir şekilde gizlenmiş önlükleri ile çok daha fazla Oscar’a döndü. Özellikle, stil muhtemelen Galliano’nun en önemli etkisiydi; Son sezonlarda de la Renta’dan gördüğümüzden çok daha fazla avantajı vardı. Oscar’ın el çantaları, bazı görünümlere eşlik eden güzel debriyajlar ve modaya uygun tasarımlarla beni şaşırtmaya devam etti. Birçok daha da önemlisi, o gece odada modanın iki büyüklüğü hissi vardı ve bunun için minnettarım.