Bu haftanın başlarında, yıllar içinde ilk kez büyük bir vergi iadesi aldığımı öğrendim ve doğal olarak, bununla ne yapmam gerektiği konusunda aklımın çalınmasını sağladı. hepsi tasarruf içinde mi? Biraz savurgan mı? Çok savurgan mı? Yeni yatak takımları aldım, ama işte gerçek soru: Yeni bir çanta mı alıyorum? Ve eğer yaparsam, nereye bakmaya başlamalıyım?

Bu, başlık sorusu hakkında düşünmemi sağlayan şey bu, birkaç gün süren düşündükten sonra cevap açık görünüyor: Bir gucci çantası alacağım, çok fazla. Şimdi ideal sevdiğim şeyleri yapan birçok marka var – Louis Vuitton ve Balenciaga hızlı bir şekilde akla geliyor – ancak Gucci’nin fantastik tema oyunu ve stilleri, baskıları, detayları ve logoları tasarımlarını iyi hissettiriyor. Ayrıca, koleksiyonumda bir Gucci çantam yok ve bu değiştirmek istediğim bir şey.

Markanın çantalarının hepsi kişisel tarzıma uymuyor ya da sevdiğim şeyler bile değil, ama bu çok önemli değil – markanın yeni varyasyonlar ve fikirlerle düzenli olarak çalkalanması nedeniyle, herkes için bir şeyler varmış gibi geliyor ama içinde Markanın belirli vizyonunu feda etmeyen bir yol. Bu hızda devam etmek için çılgınca yeni fikirler gerektirir ve umarım Gucci bir süre için onu çekebilir.

Şimdi bize söyleyin: Şu anki aşkınız hangi marka? Gucci’yi markanın web sitesi aracılığıyla satın alabilirsiniz.