‘dan çok daha fazlası, bugün aynı şekilde Dünya Ruh Sağlığı ve Sağlık Günü olduğunun bilincinde değildik. Geçen yıl, çok daha haklı bir nedenden uzaklaşmaya çalıştığımıza inanan insanların sosyal ağı hakkında bazı yorumları kontrol ettim ve bu da gerçeklerden olamazdı. Bunların her ikisinin de kutlanması için bir yer var ve bazı yöntemlerde kesiştiklerini, beni duyduklarını keşfettiğim bazı yöntemlerde.

Dünya Ruh Sağlığı ve Sağlık Günü, son derece önemli bir gündür, aynı zamanda ideal olarak çok daha fazla insanın bunu duyduğu ve ön plana çıkarmasıyla, ruh sağlığı ve sağlıklı yaşam değeri tartışmasını damgalamaya devam edeceğiz ruh sağlığı ve sağlıklı yaşam tedavisi. Bu yılın W.M.H. Day, Dünya Sağlık ve Sağlık Organizasyonu (WHO), Dünya Çapında İntiharı Önleme Derneği ve dünya çapında ruh sağlığı için birleşiyor. Her 40 saniyede bir, birisi hayatını intihar etmek için kaybeder. Ruh sağlığı ve sağlıklı yaşam mücadeleleriyle ilgili olduğunda, en iyi seçim, en iyi eylem programını seçmek için güvenilir bir sağlık ve sağlıklı yaşam bakımı uzmanıyla konuşmaktır. Bununla birlikte, ideal yolunuzun yanı sıra planladığınızda, ne olursa olsun, sizi memnun eden ve sizinle tanışmak için zaman harcamanız için zaman ayırmanız da çok önemlidir.

Araştırma, takıntı yapmanın ve tasarımcı cüzdan satın alma maliyetinin bir şeyi onaracağını beyan etmiyorum, ancak hayattaki küçük, eğlenceli şeyleri kutlamak çok önemlidir. Ayrıca yaşıyor. Benzer düşünen bireylerle çevrimiçi risksiz bir yer keşfetmek, sadece dahil olmanın yanı sıra memnuniyetle hissetmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle, yorumcuların katılmadıkları halde bir tane daha harika olmaları için her zaman çabalıyoruz ve bu yüzden çantalarımızda neredeyse 15 yıldır başkalarına nazik olma politikasına sahip olduk. Hayatımızın geri kalanı çok zor olabilir, bunu risksiz bir kaçışa dönüştürelim.

Birçoğu için, bir tasarımcı çantası gereksiz, pahalı bir ürün olarak görülebilir.

Ama çantam benim için çok daha fazlası.

Buna birkaç kez değindim, ancak çantam benim bir uzantısı; Hayatımdaki en önemli şeylerden birkaçı için bir gemi ve sonunda bu benim güvenlik battaniyem.

Genç yaşlardan itibaren endişem vardı. Burada ya da orada biraz endişe duymuyor, ancak zayıflatıcı, sakat endişe. Beni bir kurum yılının başında haftalarca kurum için fiziksel olarak hasta bırakan stres ve kaygı türü. Kurum için yöntemimi kusma noktasına kadar canlı bir şekilde ağlıyorum ve annem beni en empatik, sevgi dolu ve talihsiz gözlerle motive ediyor. Andrew Kasırgası’ndaki evimizi kaybettikten sonra başlayan ayrılık stresim ve kaygımla başa çıkmaya yardımcı olmak için Therapy Young’a başladım. Terapi her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur, farklı zamanlarda haftada birkaç kez ve diğer zamanlarda bir denetim olarak gitmeye ihtiyaç duyar. Yoğun stres ve kaygı nöbetleri, hayatımı farklı noktalarda ve bunlardan biri de yönetti. Benim için en kötü zamanlar NYC’ye transfer olduktan sonra oldu.

Stresim ve kaygım, daireyi veya kınamaktan ayrılmanın beni tam bir panik saldırısına gönderdiği noktaya kadar yükseklik seviyelerine ulaştı. Yıllarca tedavinin yanı sıra son derece açık fikirli, destekleyici ve sevgi dolu bir ailenin yanı sıra yardıma ihtiyacım vardı, tam olarak ne kadar fakir olduğunu itiraf ettiğimi hissettim. Bu noktada, ilaç ve terapi bana yardımcı olan ve kalıcı olarak minnettar olacağım. Hayatımı geri kazandım, NYC hayatının trendinden zevk almaya başladım.

Ama kaygımla ilgili olduğunda her zaman en büyük yardımcılarımdan biri olduğunu anlıyorsunuz? El çantam.

Çantam bana rahatlık sağlayan sürekli arkadaşım. Beni topraklamaya yardımcı olan, bana rahatlık sağlayan her şeyi tutuyor ve General, ihtiyacım olan ürünlere sahip olduğumu anlamam için beni sakinleştiriyor. Panik atak geçirdiğim durumda çantama stres ve anksiyete ilacı için bir reçete getiriyorum. Size en son kullandığımı söyleyemem, ancak bunu sadece durumda aldığımı anlamak her zaman güvence kullandı. Millie ile beklediğimi düşünerek kullanmak zorunda kalmamış olsam bile, inhalerim beni her yerde tercih ediyor.

Vlad, onu getirdiğim için bana çok eğleniyor, çünkü astımım bir sorun olmadığı için, ama benim için beni her zaman korkutan olası bir durum üzerinde yönetiyor. Beni her zaman çantamda bir su şişesi ile keşfedeceksin, aynı zamanda ağır olmasına rağmen, stres ve kaygı geliştiğini hissetmeye başladığımda ve tüm vücudum sıcak hissediyor, genellikle birkaç yudum su sakinleşmeye yardımcı olabilir.

Atıştırmalıklar? Oh, onlara sahibim. Bir asansöre hapsolmuş olduğuna inanılanlara panik yapmayı kullandım (veNYC’de çok sayıda asansöre bindim), bu yüzden atıştırmalık her zaman ihtiyacım olduğuna inandığım bir üründü. Durumda bir acil-c Kendimi zayıf hissediyorum, evet, buna da var. Her ikisi de üzücü bir şekilde gıda alerjisi olan gençlere sahip olmanın da her zaman epi-kalemleri ve Benadryl’im var. Görüyorsunuz, bu ürünlerin çoğunluğunu günlük olarak getirmeden kurtulabileceğimi anlıyorum, ancak istemiyorum. Çantamın beni ve gençlerimi (ürünleri gerçek hayat kurtaranlardır) ‘koruyacağını’ anlamayı seviyorum ve bu duyguya sahip olmak bana daha zor stres ve kaygımdan birkaçına yardımcı olmak için yeterlise Boş günler, alacağım.

Tabii ki, çantalarım da mutlu ürünler getiriyor. Hamileliklerimin her biri için her zaman çantamda bir veya iki sonogram vardı. Bir eşya aramak için çantamı açtığımda, Millie’nin yanı sıra Vaughn’un yanı sıra beyaz resminin yanı sıra bana böyle bir sevinç getirdi. İş için kavramları not etmek için bir not defteri ve hayat beni bir polaroid veya iki çocuk gibi yaygın olarak içerir. Çantalarımın her biri, onları getirdiğim etkinliklere ya da tam olarak koleksiyonuma bu çantayı eklemeye geldiğim için benim için özel bir anı tutuyor.

Ben de genç yaşta çantalar için gibi buldum ve çantalar hızla benim bir uzantısı ve kişisel tarzım oldu. Herkes gibi, görünüşümün yanı sıra bedenimle daha az güvende olduğum aşamalarla gittim ve çantam her zaman kendim hakkında biraz daha iyi hissetmeme yardımcı oluyor gibiydi. Çantalarımın genel bir dokunuşu sunabildiğinden çok daha fazla bir araya geldiğimi hissettim. PurseForum’a başladığımızda, son 15 yılda en destekleyici insanlardan birkaçı, çok sayıda arkadaş olan kadınların yanı sıra bir adamın yanı sıra kadınların bir mahallesini de keşfettim. Diğer birçok üye de aynı şeyi keşfetti. Dünyanın farklı bölgelerinde hala grup buluşmaları var, üyeler günde yemek, alışveriş ve tipik bir iş parçacığı ile birlikte konuşuyor: tasarımcı çantalar.

Yüzey seviyesi, birçok insan bize üst düzey çanta severler olarak atıyor. Sen de duydun, eminim.

“Ne kadar para bilen” diyorlar.

Elbette, onlar için bu olabilir, ancak benim için bana çok daha fazla seviyede mutluluk getiriyor. Program çantam, A noktasından B noktasına ürünleri yanımda getirdiği belirtiliyor, ancak hepimizin bir parçası olduğumuz bu mahalle gibi daha yüksek bir işlevi de sunuyor. Bu yüzden bugün, Ulusal Çanta Günü’nde ve Dünya Ruh Sağlığı ve Sağlık Günü’nde, hepinize teşekkür etmek, hayatımı daha iyi hale getirmek, bu uzun yolculuğa katılmak ve yardımcı olmak için bir dakikanızı ayırmak istiyorum. Hepimiz için risksiz hisseden bir web parçası üretin. Bu iş, bu topluluk ve bu çantalar bana birçok yöntemde yardımcı oldu ve bunun için daha iyi, daha mutlu bir insanım.