Herkese Mutlu Cuma! Görme keyfiniz için bugün başka bir göz-candy ile geri döndük. Günümde PurseForum’da dolaşarak ekstra saatleri harcamayı seviyorum. TPF görülecek ve görülecek bir yer, bu yüzden lütfen paylaşmaya devam edin! Umarım iyi bir moda çanta terapisinden başka bir şey olmadan biraz sevinç bulmanıza yardımcı olabiliriz. Öyleyse haftalık TPF yuvarlamamıza bakalım. Burada yeni olanlar için, bu toparlar kendi üyelerimiz tarafından PangseForum’daki ipliklere gönderilen resimlere sahiptir. Bununla birlikte, gidelim…

Güne “Marmont Pastel Renkler” ipliğine rastladığım Gucci alt forumu keşfederek başlamaya karar verdim. Üye Fermiparadox süper tatlı yeni bir ek yayınladı. Aslında bunlardan birini kendim için de izliyorum – çok teşekkür ederim!

Kontrol etmek için forumun en sevdiğim köşelerinden biri, Üye Hillychristie’nin sevimli bir Evelyn ve daha sevimli bir ananas baş aşağı pastası yayınladığı “Hermès ile ‘yerinde barınma” iplik! Dürüst olmak gerekirse ikisini de sallıyorum.

Louis Vuitton alt forumunda, “LV ile yerinde barınma” ipliği ile teslim ettim ve Louis’in yakışıklı fil modeline üye mybelong’lara gülümsemeye yardımcı olamadım. Bu aksesuar seti ciddi şekilde saçmalamaya layık.

Sırada “Bugün hangi çanta/çanta taşıyorsunuz?!” El çantaları ve cüzdanlar alt forum. Bu üyeyi yuvarlak yakaladığım bu çekimi sevdim! Kesinlikle çiçekler ve dut için yumuşak bir noktam var, bu yüzden bu çırpıda yuvarlanmamıza dayanamadım.

Ayrıca Chanel Club House’a bir dalış yaptım ve “Trendy Club!” Kontrol etmek için uğraştım. Üye Pursegirl65’in koyu çıplak moda olana aşık oldum. Ne bir sersemletici.

Son olarak, ama kesinlikle en önemlisi, “Ne taşıyorsunuz? *** Instagram iş parçacığı *** ”insanların Instagram çanta fotoğraflarını paylaştığı yer. Üye Li94, Celine Nano Sittin’i güzel yayınladı.

Hepsi bu hafta millet için. Umarım bu oldukça küçük kadro iyi bir dikkat dağıtıcıdır, ancak hala daha fazlasını görmek istediğinizi veya sadece sohbet etmek istediğinizi fark ederseniz, sizin için “Yerinde Barınma” alt forumumuzda müthiş iş parçacıklarımız var! Ayrıca hafif kalpli bir şey arıyorsanız, kesinlikle “Sizi mutlu eden küçük şeyler!” iplik!