Kalbimde herhangi bir şey için özel bir konumum var. Bir ara olarak, yatak odası duvarlarıma sıvalı moda reklamlarım vardı ve Chloé kampanyaları, her eczaneye gittiğimizde annemden benim için satın almaya yalvardım dergilerden ayrılmayı tercih ediyordum. Son olarak bana 8. sınıfta Noel için bir Vogue üyeliği sağladı ve bu hediyeyi o yıl aldığım bebek mavi Ugg botlarından daha fazla beğendim. Modada kimin kim olduğunu çok az anlayan bir ortaokul olarak bile, Chloé güzel, bohem, kadınsı estetikten beri benimle her zaman konuştu. Chloé, 2000’lerin sonlarında Marcie çantasını tanıttığında, derhal arzu listeme kırmızı bir mini ekledim. Yıllar sonra, el çantası seven kariyerimin başında Chloé’nin NYC ofisinde staj yaptım. Uzun lafın kısası: Çanta takıntılı beynimin Fransız markası için olduğu gibi hiçbir şey yok, aynı zamanda her zaman kalpte #chloégirl olacağım.

Her zaman cüzdanlarla çevrili olduğunuzda, etkilenmek çok şey gerektirir – ve çok şey demek -. Clare Waight Kellar Chloé Nil çantasını tanıttığında, derhal kalbimi bir vuruştan kaçındı. Altın, bilezik benzeri donanım piyasadaki başka hiçbir şeye benzemiyor. Sadece pratik değildir (çantayı bir üst sap olarak bilezikle getirebilirsiniz, sans crossbody kayışını sans), ancak çanta çapraz gövde kullanılırken, donanım torbanın ön kapağına karşı güzel bir şekilde uzanır ve ek bir detay görevi görür. Nil hem güzel hem de benzersiz – gerçek bir showstopper. Birkaç aydır Nil’in popülaritesinin zirvesindeyiz, aynı zamanda bu çanta Chloé’nin yeni Drew ve hatta Marcie oranları olmak için kalma gücüne sahip gibi görünüyor.

Chloé Nil’i bir spin için çıkarma olasılığına atladım, sürpriz, sürpriz: Hayal kırıklığına uğramadım. Bu çantalardan birini benim yapmaktan beş dakika uzaktayım (yani ellerimi bir tane alabilirsem)! Bu çantaların her ikisini de beğendiğim halde – onlar da çok büyük ve farklı – küçük kesinlikle listemin üstünde. Hem küçük hem de mini versiyonlar bir iç yarık cebini işler ve bu da bir kart kutusuna atmadan ihtiyaçlarınızı saklamayı kolaylaştırır. Kimliğim, MetroCard, Banka Kartım ve yirmi dolarlık bir masraf hızla sıkıştı. İPhone’umda bir sonraki attım (her ikisi de rahatça şekillerde), ayrıca bir dudak ve gidip gelme kulaklıklarının yanı sıra ayarlandım! Bu torbanın her iki boyutu da çıkarılabilir bir çapraz gövde kayışı içerir. Nil Minaudiere çantası Neiman Marcus aracılığıyla 1.450 dolara satılırken, Little Nil çantası Bergdorf Goodman üzerinden 1.550 dolara satılıyor.

Yukarıda yer alan dantelli ayakkabılar, şimdi Bloomingdales aracılığıyla 183 $ karşılığında satışa sunulan Chloé tarafından görülüyor.