Ne utanç. 4 Kasım’da New York City gezimizden döndükten sonra, Pangse Blog sakini blog yazarı Megs, Hermes Wall Street’te attığı güzellikleri forumlarda bekleyen kalabalığa açıklamak için zar zor bekleyebiliyordu. Ne yazık ki, blogumuzda yepyeni Hermes çantası ve aksesuarlarını sunmayı erteledi… Sonunda bu gece, meseleleri kendi ellerime alıyorum. Aileye eklemeleri paylaşmak için sadık okuyucularımıza borçluyuz!

Baharatlı bir şans, sabır, azim ve arzu karışımı ile Meaghan, Hermes Dream Bag’ı, 30 cm genişliğinde bir Hermes Birkin, Togo deride, mavi jean renkli, palladyum donanımı ile attı. Delilik burada durmadı, Birkin sadece süslediğiniz aksesuarlar kadar iyidir.

Ayrıca bir Hermes Vintage Eşarp (Pani La Shar Pawnee – Turuncu, çantanın mavi jean gölgesi ile gerçekten iyi çalışıyor), bir fil Cadena, portakal Togo’da bir dogon kompakt cüzdanı ve lilak dikişli Mysore Ardoise’de bir GM gündemi attık. ve leylak içleri. Yeter konuşmaya, resimlerin tadını çıkaralım ve bu güzelliğin tam boyutlu görüntüleri için başparmaklara tıklamayı unutmayın. TPF’deki 40-Forum sayfa çılgınlığına katılmak isterseniz, bu bağlantıyı tıklayın.

NYC Wall Street Hermes Location’daki muhteşem ekip sayesinde, alışveriş deneyimimiz daha hoş ve eğlenceli olamazdı!