New York Moda Haftası, birçoğunun çok fazla kendinden geçmiş olduğu (veya daha doğrusu deneyim) ile sona erdi ve herkesin bahsettiği gösteri oldu. Telfar Clemens, insanları tahmin etmeye devam etti ve çok azı üzerlerinde şaşırtıcı bir olayın ne olduğunu anlamış olabilir. Telfar TV vaat edilen şeydi ve gece, Telfar TV sunucularını, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik ve daha fazlasını tanıtan videolar gösteren ekranlarla başlayan 90 dakikalık uzun bir etkinlikle ortaya çıktı. Birçok inanan endüstriyel bir mola olacağına, video ekranı inanılmaz bir defile ortaya çıkarmak için bir kenara kaydırıldı.

Telfar’ın markası mahalle ile ilgilidir ve hayran kitlesiyle bağlantı kurar. Sahip olacak çanta olan çantaları, perakende fiyat üzerinden iyi bir şekilde yeniden satış pazarında sunulduğunda, Clemens hayranların çantayı korumasını sağlayan çanta güvenlik programını tanıttı. Birkaç ay beklemeniz gerekse de, bu size perakende değerinde bir çanta sağlar. Telfar erişilebilirliğe odaklanıyor ve Telfar satın alma çantasının şekli sizin için değilse, yeni gösterilen en yeni çantalar sizinle daha fazla konuşabilir.

Telfar Sonbahar 2022

Bu koleksiyon yapımında iki yıldı ve Clemens’in son derece sokak kıyafetlerinden esinlenen bir koleksiyonda atletik giysisine çekildiğini keşfetti. Çantalara gelince, ünlü Telfar satın alma taşıması hala gösterilirken, herkesin dikkatini çeken yeni bir çanta, Telfar Circle çantasıydı. Telfar logosu (Telfar Clemens’ten sonra T’nin yanı sıra T’nin yanı sıra) hala çantanın üstünde oturuyor, ancak bu çanta dairesel bir şekildir ve daha geniş, çıkarılabilir ve ayarlanabilir bir taşıma kayışına sahiptir. Bu kayış, kullanımda çok daha işlevsel görünüyor, satın alma çantası muadiline kıyasla çok fazla memnun olacak. Aynı şekilde (3 boyutta) gösterilen bir Doğu/Batı Duffle çantası var, ancak marka için bir sonraki devasa şey olan daire çantası. Çanta tasarımda biraz daha karmaşık olduğundan, maliyet daha yüksektir – 567 $, kesin olarak. Aslında Telfar, bunun bir konuşma noktası olacağını ve Instagram sayfasındaki bir videoda bu kafa kafaya katılacağını anladı.

Circle çantasının siyah versiyonu zaten sunuldu, ancak yakında beyaz ve çikolata varyasyonu geliyor. Stil, çift taraflı kabartmalı bir logo kolu ile doğada çok daha heykelsi. Vücudun birincil kısmında bir fermuarlı kapatma ve iç kısımda iki gizli bölme ile birlikte bir iç cebin yanı sıra bir dükkan astarı bulunur. Tıpkı diğer çantaları gibi, çanta yapay deriden üretilmiştir ve bu çanta İtalya’da yapılır. Boyutlar, maksimum kayış uzunluğu 48 ″ ve minimum 38 ″ ile 11 ″ H x 11 ″ W 5.2 ″ D’dir, bu da omuz üstü veya çapraz gövde aşınmasını sağlar. Circle çantası ile tarihin yanı sıra Telfar’dan çok daha fazla kalın.

Telfar’ın izniyle Vogue pistinin yanı sıra Vogue Pist ve Vogue ile görüntüler