Çaresizce Tibi’nin çanta oluşturmaya başlamasını istiyorum, böylece onlar hakkında kesintisiz olarak konuşabiliyorum. Bu, stilleri kişisel tarzımla tam bir eşleşen tercih ettiğim markalardan biri. Bana sadece onlar gibi, gerçekten müthiş bir yenilikçi yönetmen Amy Smilovic’e sahip oldukları ve müşterisini kavradığı şeyleri çok daha fazla yardımcı oluyor.

Tibi’nin 2012 Sonbahar Koleksiyonu, erkek giyim ilhamlı kadın giyim eşleştirilmiş kadınsı ile eşleştirilmiş olarak 12 bahardan devam eden bir devam olarak adlandırılabilir. Kuş baskılı bir pantolonun yanı sıra üstlerden sıvı deri benzeri eteğe kadar, sadelik ve stillerin çekiciliği göze çarpıyordu. Katmanlar ve yapılar, hem 90’ların hem de 60’ların başını salladı.

Tibi aşırı karmaşık detaylar için anlaşılmamıştır, ancak markayı çok sevmemin nedeni budur. Sonbahar çizgisi, tıpkı bahar çizgisi gibi, sadelik ve giyilebilirlik ile ilgilidir. Tibi kadını, rahat ve klas gibi en iyi karışımıdır, pantolon kullanmayı seviyor, ancak yetersiz giyimli olmayı reddediyor ve konfora güveniyor, ancak stili göz ardı etmiyor. Dürüst olmak gerekirse, tibi kadın benim.