Bu tatil sezonunun benim için tarafından uçtuğunu biliyorum, ama bebeğimin çoğunu suçluyorum. Bununla birlikte, tatil sezonu her zaman telaşlıdır ve bilmeden önce, hediye alışverişinde bulunma zamanı. Noel ve Hanuka için tam zamanında Neiman Marcus, bir arkadaş ve aile satışına sahip.

Neiman Marcus Friends & Family İndirimi bugün başlıyor ve 18 Aralık’a kadar koşuyor ve bu süre zarfında, kasada CODE FriendMe’e girerek düzenli olarak fiyatlı satın alımların% 20’sini alabilirsiniz.

İstisnalar geçerlidir, bu yüzden aradığınız öğelerin indirime dahil olup olmadığını gördüğünüzden emin olun. İyi haber şu ki, sizin için büyük çantalardan kuyumculuk ve hayatınızdaki adam için bir şey için, sizin için kolaylaştırmak için dahil olan en sevdiğim eşyaları yuvarladım. Aşağıdaki fiyatlar% 20 arkadaş ve aile tanıtımını yansıtmaz, bu yüzden sepetinize eklenirken bunu aklınızda bulundurun ve kasada kod arkadaşımını eklemeyi unutmayın. Neiman Marcus Friends & Ailenizi şimdi indirimde alışveriş yapın!

Sophie Hulme Albion Kare Tote Çanta
Neiman Marcus üzerinden 975 $
Çantalarımın çoğu, aynı renkteki ailede tek tonlu veya hepsi ve birkaçı, çantamanızın tamamen eğlenceli bir tutumu yansıtabileceğini gösteriyor. Bu Sophie Hulme çantasını büyüklüğü, yapısı ve renkle dolu gökkuşağı derisi için seviyorum. Ayrıca, gökkuşağı çantaları bir geri dönüş yapmış gibi görünüyor, bu yüzden bu görünümü beğenirseniz,% 20 indirim alabilirsiniz!

Roberto Coin 18 K Sarı Altın Elmas Aşk Mektubu Kolye
$ 580 Via Neiman Marcus
Özellikle Millie’ye sahip olduktan sonra, özel bir önemi tutan kuyumculuk yapıyorum. Millie’yi her zaman kalbime yakın tutmak için bu kolyenin M harfi verdim. Kendi ilk, önemli bir başkasının veya sizin için özel birisini kolayca seçebilirsiniz.

Lanvin şeker mini kuzu derisi omuz çantası
Neiman Marcus üzerinden 1.490 $
Lanvin Deri çok ilahi, ve ben harika bir kırmızı çanta seviyorum. Lanvin Şeker Torbaları daha fazla sevgiyi hak ediyor ve bu mini versiyon cesur ve güzel.

Anya Hindmarch Vere Space Invader ™ Çiçek Satchel Çantası
Neiman Marcus üzerinden 2.500 $
Anya Hindmarch, çanta çıkartmaları dahil, ancak bu çok daha basit satchel’i gerçekten kazıyım. İçeride de bir perk olan gerçekten büyük bir organizasyon kurulumuna sahiptir!

Charlotte Simone Sass Tek Pom Yün Beyzbol Şapkası Keçe
Neiman Marcus üzerinden 135 $
Bu şapkayı çekecek kadar havalı değilim, ama ben olmak istiyorum. Eğer öyleyse, bu şapkayı almalısın.

Özelleştirilebilir çerez damgası
Neiman Marcus üzerinden 15 $
Pişmeyi seviyorum ve tatlı bir şeyi kişiselleştirmek istediğimde kullandığım benzer bir çerez damgası var. Bir tatil kurabiyesi partisi veya yıl boyunca başka bir fırsat için mükemmel!

Alexander Wang Attica Zincir Crossbody Çanta
Neiman Marcus üzerinden 850 $
Yapılandırılmış bir gün çantasının görünümünü beğenirseniz, ancak Hermès fiyatlarını harcamak istemiyorsanız, bu Alexander Wang Design harika bir seçenektir.

Rebecca Minkoff tıknaz melanj üçgen sarma
Neiman Marcus üzerinden 88 $
Sıcak bir şal, bir kışın olması gereken bir kışın ve Rebecca Minkoff’tan bu rahat görünüyor ve fiyat doğru görünüyor.

Proenza Schouler Büyük Yumuşak Buzağı Tote Çanta
Neiman Marcus üzerinden 1.590 $
Birçoğumuz Proenza Schouler PS1’i biliyor ve seviyoruz, ama bu çiğneyi gördüm ve onun tarafından meraklıyım. Marka, iyi tutan büyük çantalarla tanınır, bu yüzden bir tote arıyorsanız, bu yeni seçeneği inceleyin.

James Perse Melange Jersey Henley T-Shirt
Neiman Marcus üzerinden 165 $
Sadece kendin için alışveriş yapmak her zaman güzel (bazen zor olsa da, dürüst olalım). Vlad James Perse’yi seviyor ve onun için benim markam. İyi görünen rahat bir Henley ve harika hissettiren bir zorunluluk ve harika bir tatil hediyesidir.