Brynn Capella’dan bir torbaya ve Marc Jacobs’tan bakacaksanız, “Bunlar neden aynı fiyatlar? Biri bir marka adı ve biri değil. ” Evet, inan ya da değil, ama bunu duyuyoruz (hushed’de çoğu zaman, yüksek sesle değil). Fakat aynı maliyette bir marka olmayan kişi, zamanın çoğu aslında daha yüksek bir kalite olabilir. Şimdi Marc Jacobs’tan daha iyi olduğumuzu söylemiyoruz, ancak gerçek değeriniz başka bir hikaye.

Açıklamama izin ver.

Yani bu bizim sorumlusuz tüketiciler için: Sizin için değer nedir? Öğenizin önüne sıvalanan marka adı mı? Maddenin bir araya getirildiği malzemeler? Öğe etik olarak üretildiyse? Abd’de üretilmiştir? Çantalardan ne yapılır? Birçok zaman, hayır, en azından çok fazla ayrıntıya dahil değil. Her şey “değeri” olarak ilişkilendirdiklerimizle ilgili.

Tabii ki, sizi marka isimlerini satın almamaya devam etmek için burada değilim, ancak özellikle sadece maddenin kendisiyle konuştuğumuzda, hangi değerinin gerçekte olduğu konusunda çok daha fazla farkındalık yaratmak istiyorum. Son blogum Calvin Klein’in sıfırdan nasıl başladığı hakkında konuştum. Başlangıçta isimsiz marka hattını kimin desteklediğini merak ediyorum?

Böylece bir dahaki kalite ürünü gördüğünüzde, ismini geçmişe bakın ve ne için ödeme yaptığınıza bakın.

Bazen, isim markalarından (hepimiz olduğu gibi) tüketilip büyülenen suçluyum, ama Brynn Capella ekibinin bir üyesi olmak, temiz bir nefes aldım. Genellikle, bu küçük işletmelerin iç işlerini görmüyoruz, her şeye ne kadar işin yapıldığı, kaliteli bir ürün yapmaya çalışan çabaları. Beni arkanıza yaslanıp daha büyük franchise’ları merak ettiren bir şey, ve ben de düşünüyorum.

Reklamlar

Wordads.co tarafından desteklenmektedir

Raporunuzu aldık.

geri bildiriminiz için teşekkürler!

Çok sık görüldü

İlgili değil

Saldırgan

Kırık

Bu reklamı bildirin

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Denim Divas: Amerikan Mademarch 8, 2015in “California”
En sevdiğiniz küçük Cabrio sırt çantası … 31 Ocak, 2022in “Lauren”
El çantanızın nasıl yapıldığını biliyor musunuz? 2 Mart 2018’de “moda iş”