geçen yaz, öncelikle yardım isteklerinin yanı sıra onlarla e-posta göndermenin temellerine odaklandım. Bununla birlikte, tüm süreçten yüzeye başlamak için çok daha fazla uygulama olma şansı, olacağına inantığımdan çok daha ilginçti! Photoshop’a ek olarak, organizasyon becerilerimi test etmeliyim.

Hayır, sadece çanta göndermenin yanı sıra istek almak değildir. Sana süreçle yürüyeceğim!

Genellikle birkaç temel bilgi parçası üzerinde bağış yaptığımız şeyleri temel alırız. Yardımcıların, savunucularının seveceğine inandığımızı katkıda bulunarak yapabilecekleri en çok parayı aldıklarından emin olmak istiyoruz. Bu yüzden mekanı, demografik / miktarı, geçmişte onlara katkıda bulunmuş olup olmadığımızı da göz önünde bulunduruyoruz. Her yıl bağış yaptığımız bir kaç tane var, bu yüzden biz açtığımızdan emin olmak istiyoruz.

Bağışla birlikte, etkinlik için gönderecek bazı pazarlama kartpostallarının yanı sıra ekran sayfaları üretiyoruz. Markayı daha önce hiç duymamış olabilecek konuklara tanıtma yöntemimiz.

Çanta stili, özel derisi ve objektif ifademiz hakkında bilgi ekliyoruz, bu yüzden ürünlerimizin yanı sıra bizimle de çok daha fazlasını keşfederler. Tabii ki, misafirlerin kartpostalların evini aldığını umuyoruz, böylece web sitemizden bizimle ilgili daha fazla şey bulabilirler.

Hawaii’den yerel olarak Chicago’ya, muhteşem cüzdanlarımızı, büyük yardım kuruluşları için bile bölgesel olanlara para toplayan bir dizi kuruluşa bağışlayabilme şansımıza sahibiz. Geçen ay, hayvansal manyetizma olayı için PAWS Chicago’ya bağışımızı bile verebildi! Bu her zaman gerçekleşmez, çünkü isteklerimizin çoğu eve kadar yakın değildir.

Tabii ki, ancak kısıtlı bir çanta ile herkese bağış yapmak için en iyimizi deniyoruz, ancak her zaman mümkün değil. Bir talebi karşılayamıyorsak, genellikle bize daha sonra bir kez daha ulaşmanızı öneririz. Hayırlarken, nihayetin Brynn’in işinin önemli bir parçası olduğu için geri döndüğü zaman yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Şimdiye kadar bu yıl, kadınların Genessee Vadisi Vadisi’nin temeli olan Paws Chicago gibi olağanüstü hayır kurumlarına da bağışlayabildik. Daha az şanslı olanlar üzerinde olumlu bir etki yaptığınızdan çok daha iyi bir his yoktur. Brynn’nin geri dönmesinin yanı sıra para toplayabileceği kadar çok şey ifade ediyor, çünkü bazı kuruluşlar onun için eve yaklaştı. Bir hayvan tutkununun yanı sıra 2 kedinin sahibi olduğu gibi, Brynn, pençelerin yanı sıra ağaç evi insancıl toplumunun bir parçası olmayı seviyor!

En azını belirtmek için yoğun bir ay oldu, bu yüzden hayırseverlik işlerimizi ele alabilmek, görevin yerine olabilir. İlkbaharın yanı sıra yaz aylarında, daha çok daha fazla olayla başa çıkmaya başlıyor, bu yüzden organize kalmak, son başvuru tarihlerinin yanı sıra tarihlerin tepesinde kalmama yardım ediyor. Bu, gerçekten de en kötü şey olduğu gibi, el çantasını göndermeyi özlüyor!

Bu kadar inanılmaz olduğuna inanılmaz olduğuna inanıyorum, ancak tüm ülkenin etrafında sadece Chicago’da değil, çok sayıda anlamlı organizasyonun bir parçası olabileceğimize inanıyorum. Bu yıl bizim cüzdanlarımızın öne çıkacağı tüm olaylar için çok heyecanlıyız!

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Causemarch 1, 2016 “Moda” ile çanta
BACKAUGUST 6, 2017 “Moda Etkinlikleri”
Bahar Tanıtım Hazırlıkları Hazırlık 20, 2018 “Fashion Business”