Uygun Versace kadına inandığınızda, büyük olasılıkla Amazonianly uzun, sonsuz bacaklı, çok sarışın ve kıvrımlı birini öngörüyorsunuz, ancak bir şekilde. Ancak bir süper model, ancak Victoria’nın hilesinde son 15 yılda yüksek moda markalarının tercih ettiği uzaylı Babydolls’tan çok daha fazla. Kısacası, Gigi Hadid’i ve haklı olacağınızı düşünürdünüz.

Gigi, son birkaç yıldır Versace ile yakın bir bağlantı geliştirdi, markanın kampanyalarına bakarak, pistini yürüdü ve önemli ölçüde (bize), New York’la paparazzi kaplı gezinmiş gezinirken cüzdanlarını getirdi. yanı sıra LA. Dolabındaki tüm Versace çantalarından, Versace Palazzo Empire Tiny Bag’ın favori, özellikle siyah üzerine siyah versiyonu gibi görünüyor.

Küçük boyut ve tamamen siyah yüzey, tasarımın benzersiz Medusa donanımını biraz azaltmaya yardımcı olur, ayrıca çanta hantal olmaması için biraz yeterli olmasına rağmen, tipik olarak gereksiniminiz için hala yeterlidir. Cumartesi. Aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi, aynı şekilde Cumartesi gecesine oldukça iyi eşittir.

Süper modelin onayının çantanın popülaritesi için para ödemesi gibi görünüyor; Gigi’nin kesin çantasını herhangi bir yerde stokta keşfedemedik, ancak Farfetch.com ile yeni, tamamen siyah taşıma çantası versiyonuna ek olarak Taupe sürümünü 2.162 $ karşılığında 2.162 $ karşılığında alabilirsiniz.