Her zaman kalbimde yenilik çantaları için özel bir yerim vardı. (Şimdi bir Judith Leiber kavraması olduğunu biliyor muydunuz? Sadece bir soda “tek boynuzlu at gözyaşları” tanımlayabilir? İnanılmaz.) Bana ergenliği hatırlatıyorlar. üzerinde tek boynuzlu at mı? (Ve ayrıca, tek boynuzlu atlar gerçekten pembe kürk Kyle Richards’ın giydiğinden çok daha çirkin mi? Dokunulabilir!) Bazı etiketler hala bu kaprislere hitap ediyor ve insanlar beni biraz götürür gibi hissediyorum, bunun için tamamen buradayım Şimdi çok daha ciddiye. Ama sadece biraz!

Delilah Belle Hamlin
Delilah Belle Hamlin, BF Eyal Booker ve biraz Gucci ile X yönünü terk etti.

Gucci çantalarını burada satın al

Charlize Theron
Charlize Theron, bu yeni Dior Montaigne 30 kavrayışını, bu hafta özellikle zamanında görünen bir film olan Bombshell’in New York gösterimine getirdi!

şimdi al

Kyle Richards
Kyle Richards, Beverly Hills’te tatil alışverişi yaparken, kapitone bir Chanel Top Flep Bag getirdi.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Büyük Sean
Big Sean bu kamuflaj Louis Vuitton Keepall’ı son zamanlarda LAX ile çekti. Bu “Monogramouflage” çantası bir Aughts dönemi Louis Vuitton ve Takashi Murakami COLLOT’tan.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Brie Larson
İşte Brie Larson, bir tek boynuzlu at baskısı eğitmen alanı 40 Tote içeren çok neşeli bir toplulukla ilgimizi çekiyor. Şu anda hiçbir yerde mevcut görünmüyor, ancak yine de bazı eşleşen tek boynuzlu at aksesuarları bulabilirsiniz.

Buradaki eğitmen çantaları alışveriş

Grace Atwood
Influencer Grace Atwood bu Kate Spade Meow Cat Crossbody çantasını NYC’deki NYC’deki Cats World Sinema Film Prömiyerine getirdi.

şimdi al

Paula Patton
İşte Paula Patton, büyüleyici yeni, soluk pembe Louis Vuitton Lockme Go Tote ile NBC stüdyolarına ulaşıyor.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Kaley Cuoco
Sonunda, Kaley Cuoco var, şehir merkezindeki Manhattan’ın yeni projesi The Snakeskin baskısı Clare v Crossbody Bag ile uçuş görevlisinin soğuk algınlığını cesaretlendiriyor.

şimdi al