ile sokaklara çarptı. Resmi seçimler son olarak parlamak için bir an alır. Seyahat ediyorsanız, aynı anda dolaşımda bir dizi çanta ve bagaj seçeneğiniz olacak. Belki de tatiller için sıcak, güneşli ve kumlu bir yere gidiyorsanız, yazlık giysilerin yanı sıra aksesuarlarınızı çılgınca kazıyorsunuz? (Elini kaldırır.) En iyi çantalarınız son olarak parlamanın/seçme iş arkadaşlarının yanı sıra ev üyelerini son derece kıskançlık yapmak için anlarını alıyor. Gereksinim ilhamı? Görelim, ünlülerin bu farklı, mevsimlik çanta taleplerini nasıl ele aldıklarını tam olarak görelim.

Yasemin Sanders
Model Jasmine Sanders, Miami Plajı’nda tüylü bir Fendi FF mini sırt çantasıyla iyi arkadaşlarla takıldığı görülüyordu. Furry Fendis en sezgisel plaj çantası gibi görünmeyebilir, ancak yine de neden olmasın?

şimdi al

Lily Aldridge
Lily Aldridge, NYC’deki kasabada zarif bir akşam boyunca bu Bulgari Serpenti çantasını getirdi.

Bulgari çantalarını burada alışverişe

Lala Kent
Lala Kent (aynı zamanda bir model) kısa bir süre önce bu yepyeni Louis Vuitton Sprint Street çantasıyla West Hollywood’daki Craig’de yemek yedi. (Etiketler satın alma!)

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Heidi Klum
Heidi Klum, kocasıyla birlikte Beverly Hills’deki Georgio Baldi restoranında öğle yemeğinden ayrılırken bu çivili MCM Milla çantasını getirdi. Bu çanta ultra çok yönlü görünüyor, ancak tatiller için yeterli bling var.

şimdi al

Keri Russell
İşte Keri Russell, Mark Cross Grace Cube çantasıyla NYC’de Seth Meyers TV görünümüyle geç bir gece ayrılıyor. Açıkçası Star Wars: Skywalker’ın Artışı’ndaki gizemli yeni işlevini tartışmak için turlar yapıyor.

şimdi al

Perry Farrell
Jane’in bağımlılığı ön adamı Perry Farrell, Los Angeles’taki Jimmy Kimmel’e en sıra dışı bir adam çantası olan Givenchy Pandora ile birlikte geldi. Pandora’nın neden kalibresinden bir adam için cazip olabileceğini görebiliyorum.

Givenchy çantalarını buradan alışverişe

Kendall Jenner
Kendall Jenner kısa bir süre önce New York’ta eski bir Louis Vuitton çok renkli BB Speedy ile koştu.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Kaia Gerber
Sonunda, kaia Gerber var, modaya uygun bir Prada Sidone çantasıyla Soho’nun etrafında dolaşıyoruz. Sidonie son aylarda sadece popülerlik arttı ve günlük kullanım için uygun bir seçim gibi görünüyor.

şimdi al