Tanıtım Celine Bahar 2013’ün internette ortaya çıktığını göz önünde bulundurarak Celine Tüm Yumuşak Taşıma Çantası’nı izliyorum (Celine yeni başlayanlar için, marka tesisi koleksiyonunu “bahar” ve onun Bahar koleksiyonu “Summer”) ve şimdi çizgi Perşembe günü (baharın geri kalanıyla birlikte) Celine butiklerinde piyasaya sürüleceğine göre, çantayı bu kadar çekici kılan şeylere daha yakından bakmak için uygun görünüyordu. Elbette Celine olduğu gerçeğinin yanı sıra.

Benim görüşüme göre, Celine iki cüzdan kategorisi yapıyor: Celine Bags ve Celine BT çantaları. Muhtemelen hangilerinin ikinci kategorisine düştüğünü tahmin edebilirsiniz – dünyanın bagaj kılıfları ve yamukları, son derece tanınabilir ve sadece tempolu satışlar yapmakla kalmayıp, aynı zamanda piyasada bulunmayanlar arasında markanın halka açık profilini artırmak için Tüylü büyük kuş pompaları için. Celine gibi bir marka için, bu çantalar kârlılığa en hızlı yoldur ve yaratıcı yönetmen Phoebe Philo, bu parçaların hangi şirkette yürürlüğe girmesini sağlayan bir ustadır.

Diğer çantalar biraz daha fazla rütbe ve dosya; Sizi sokaktan geçen biri için daha basit, daha temiz astarlı, daha az belirgin. DNA’sının başarılı Celine Cabas Tote’den alınmasıyla tüm yumuşak, bu ikinci grubun bir parçası ve benim için bu cazibesinin bir parçası. Bu dikkatli renk konfigürasyonlarıyla, torba neredeyse her şeyle giyilebilir ve şiddetli yapının eksikliği muhtemelen çok hafif ve taşımasının kolay olacağını gösterir. Yine de beklemem ve kesinlikle bilmek zorunda kalacağım; Celine Madison Avenue Boutique’deki personele göre, çanta Perşembe günü piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 2.000 $ karşılığında perakende satış yapacak-tüm deri versiyonlar biraz daha düşük, deri ve süet versiyonları biraz daha yüksek. Konuştuğum iştirak, lansmanın geliştirilmesinde bana kesin figürler vermeyi reddetti.