dünya genellikle ünlüler için durmaz ve sonunda bu yılın başlarında yavaşlamış olsa da, bu yaz rutinlerine geri dönmeye devam etmiş gibi görünüyor . Bazıları işe geri dönerken, diğerleri yaz aylarında NYC ve ötesinde öğle yemeği ile sarılıyor. Ve şimdi çok sayıda şey belirsiz olsa da, bir şey aynı kalıyor: Bize büyük bir çanta göz kambeliği getirmek için en sevdiğimiz ünlülere güvenebiliriz. Aşağıda, geçen hafta ünlüleri bulduğumuzu taşıyan bir göz atın.

Nathalie Emmanuel
Game of Thrones yıldızı Nathalie Emmanuel, 77. Venedik Film Festivali sırasında bir Miu Miu kadın etkinliğine katıldı ve sarı bir MIU katefer matelasse örgülü bir anlaşma yaptı.

Jennifer Lawrence
Amerikalı aktris ve komik kız Jennifer Lawrence, NYC şehir merkezinde bir hafta sonu öğle yemeğinden sonra beau ile el ele tutuştu. Sırının zarif zincir öğle yemeği çantasını şık bir şekilde buldu.

Elsa Hosk
İsveç modeli Elsa Hosk, Bottega Veneta’nın en yeni kült favori küçük çantası The Small BV Jodie’yi taşıyan NYC’nin modaya uygun Soho mahallesinde yürürken görülüyordu.

Rita Ora
Rita Ora, Londra’da çekici bir Miu Miu Fringe kova çantası taşıyan bir gece dışarı çıkıyor.

Irina Shayk
Model ve her zaman sokak tarzı şık Irina Shayk, NYC’de Pilates sınıfına atletikten başka bir şey giyerek çekildi. Görünümünü Far’ın ufacık küçük Rachel zincir çantasıyla tamamladı.

Jeannie Mai
Televizyon sunucusu Jeannie Mai, ABC’nin en yeni dans sezonu için provalardan, değerli eşyalarını muhteşem bir Louis Vuitton epi deri Keepall’da toting yapan yıldızlarla bırakıyor.

Brooke Burke
Amerikalı aktris ve kişilik Brooke Burke, Chloé Classic: Marcie eyer çantası giydiği LA’da gizli tutuyor.

Hailey Bieber
Hailey Bieber burada ve West Hollywood’da küçük bir Prada naylon küçük çanta ile hayal ediliyor. Kayıp olduğu tek şey, bu sessiz yeşil gölgeye uyacak bir Matcha latte!