Artık çantalı favori Shopbop’un Club Monaco Giyim ve Aksesuarları Çevrimiçi Taşınması nedeniyle, Çağdaş, Orta Fiyatlı Giysilerin Yepyeni Bir Dünyası Alışveriş Merkezine Gitmek İçin Çok Tembel olan İnsanlara Açık . (Elini kaldırır.) Çizgi çok sayıda açgözlü parça sağlar, ancak mevcut trendler için, Club Monaco Audrey’in çantaya girmesi, özellikle 300 dolardan daha az olan en iyi bahisleriniz arasında.

Sonbahar koleksiyonları tamamen temiz çizgiler ve deve ile ilgilidir ve daha büyük bir nakit yatırımı olan bu fikirleri satın almaya hazır olmayan herkes için bu çanta, mantıklı bir fiyata fonksiyonel, trend bir hizmet sunar. Ayrıca, gerçek bir deri ve hepimiz biliyoruz ki bazı markalar bu fiyat noktasında bu boyutta bir çanta için PVC için çalışmanızı istiyor. Yerleşmeyin.

Çantalar Bu kolay, can sıkıntısını önlemek için müthiş bir kıyafet bağlamında görülmeli, ancak altına baskılı bir ipek üstü olan, çikolatalı kahverengi, yüksek belli bir kalem eteğine sıkışmış ve bazı dokulu taytlarla vurgulanmış bir krem ​​kaşmir kazak düşünün ve müthiş ayakkabılar. En iyi palet ve doku kombinasyonu ile, bu çanta parlak bir şekilde şık görünecekti. Minimalizm sizin işiniz değilse, ancak denemek istiyorsanız, bunu yapmanın yolu olabilir. Shopbop üzerinden 249 dolara satın alın.