direnemem, dürüstçe Mulberry Bayswater’ın bana göstermesi gereken her şeyi gördüğümü düşündüm. Evet, müthiş bir günlük çanta. Bunu asla inkar etmeyeceğim. Ama artık şok olmayı beklemediğim çok fazla deri, renk desenleri ve diğer malzemelerde gördüm. Yanılmışım.

Becerikli bir markanın, en azından beklediğinizde çok daha fazla hile yapma yeteneğinden asla şüphe etmeyin ve bu sefer, bu hile, gökyüzünde olacağını düşündüğüm mavi gölgesinde tatlı yumuşak buzağı deridir. Hava tarihinin en iyi akşamı. Her nasılsa, Mulberry bu rengi boğmayı ve bir el çantasına koymayı başardı ve bunun için onları selamlıyorum.

Sadece öyle… güzel. Ve bu derinin dokusu çok yumuşak ve chewy, bu benim için bir vahiy gibi geliyor. Genellikle böyle çantalardan uzak duruyorum çünkü deri daha sert ve çok daha yapılandırılmış olma eğilimindedir (parlak, ick’den bahsetmemek), ancak bu tedavi ile dolabımdaki herhangi bir şey kadar yumuşak ve dokunulabilir görünüyor. Herhangi bir şansla, yakında bir tane dokunacağım. Gunmetal donanımı en iyi dokunuşu ekler. 1572 $ karşılığında Roma aracılığıyla Luisa’dan geçin.