ile denenmesi gereken ürünler, cazibe pazarına ilgi gösterirseniz, büyük olasılıkla “hyaluronik asit” kelimelerini geçtiğimiz yıl çok daha fazla gördünüz. Onları daha önce hayatında gördün. Bu harika bir neden; Kozmetik bilimdeki gelişmeler, doğal olarak gerçekleşen cilt bakımı bileşenini moleküler düzeyde ve cilt tarafından çok daha hızlı emilen daha küçük hale getirmiştir ve bu da ıslaklık seviyeleriniz için harika şeyler anlamına gelir.

HLA, zaten vücudunuzun içinde bulunan bir kimyasaldır ve bir cilt bakımı katkı maddesi olarak birincil yararı, kendi ağırlığını suya birçok kez tutma yeteneğidir. Bu da, cildinizin almasına yardımcı olur ve nemi korumaya yardımcı olur, bu da HLA kaynağınızla birlikte kullandığınız her türlü nem sağlama ürününün etkinliğini artırmaya yardımcı olur.

Cilt bakım rutininize hiyalüronik asit eklemek için en basit yer, ürün yelpazenize eklenen bir serum ile ilgilidir, ancak tüketicilerle popülaritesi, HLA’nın temizleyiciden renk kozmetiklerine kadar her zamankinden çok daha fazla yerde ortaya çıktığını ima ediyor. Aşağıda, hyaluronik yeni başlayanlar için başlamak için bazı güçlü yerler topladık.

Clarins Hydraquench Yoğun Serum Bi-Faz
Sephora’ya 59 $
Bu serumdan çok bahsediyorum, ancak bunun bir nedeni var: Cildimin tam olarak nasıl aldığı ve nemi koruduğu otantik bir fark yarattı.

Clé de Peau Kapatıcı
Nordstrom’a 70 $
Bu kapatıcı cazibe dünyasında efsanedir ve cazibesinin bir kısmı hyaluronik asit gibi bileşenlerin cildinizi paspas etme veya kurutma olasılığını azaltmasıdır.

D. Dennis Gross Hyaluronik ıslaklık yastığı
Sephora’ya 58 $
Nem açısından zengin bir kremin hemen gözeneklerinizi tıkayacak yağlı veya ağır bir şey ima ettiğinden endişe ediyorsanız, hyaluronik asit açısından zengin bu hafif, yağsız nemlendirici sizi bu kavramdan mahrum etmek için burada.

El Kimyası Hiyalüronik Asit Konsantresi
Target üzerinden 27 $
HLA pratik olarak her zaman yüz cilt bakımı ile sınırlıdır, ancak bu cömertçe bölümlenmiş jel, yüze ek olarak vücut ve eller için önerilir. Cildinizin geri kalanına lüks bir cilt bakımı sarsıntısı sağlamak için mükemmel, oldukça ucuz bir yöntemdir.

Kum Saati İllüzyon Hyaluronik Cilt Tonu SPF 15
Sephora’ya 55 $
Eğer (maalesef benim gibi), makyajla birçok anlaşmanın ıslaklığı doğrudan cildinizden çıkardığını keşfediyorsanız, bu ürün sizinle birlikte yapıldı (ve koruma adının ima ettiğinden çok daha iyi).

Mario Badescu Hyaluronik Göz Kremi
Nordstrom’a 18 $
Bu göz kremi hafif olduğu kadar etkilidir ve maliyet için aldığınız miktar onu mükemmel bir anlaşma haline getirir.

Omorovizca mavi elmas çok krema
Neiman Marcus aracılığıyla 390 $
Bu kremdeki maliyet diktir, ancak diğer güçlü malzemelerin bir kısmına ek olarak üç benzersiz hyaluronik aside sahiptir.

Peter Thomas Roth Viz-1000% 75 Hyaluronik Asit Kompleksi
Sephora’ya 65 $
Özellikle kuru bir yerde veya özellikle kuru cildiniz varsa, bunu cilt bakım rutininize katmanlamak için bir yer keşfedin ve daha sonra bana teşekkür edin.

Shiseido fayda ek kremsi temizleme köpüğü
Nordstrom’a 35 $
Temizleyici, bir nem-tutma bileşeni keşfetmek için garip bir yer gibi görünebilir, ancak kuru cilt problemleri olanlar için, daha fazla kurutmadan temizlenmek için bir yöntem keşfetmek hayati bir cilt bakımı adımıdır.

Skin Inc. Deepsea nemlendirme maskesi
Sephora’ya 75 $
Her ne kadar bazı insanlar bu ürün tarafından amaçlandığı gibi kullanıldığında vaat etseler de, son derece güçlü bir nemlendirici serumu olarak kullanıldığında benim için çok daha verimli oldu.

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Radyat Yapışlı Yağ Ruj
Nordstrom’a 37 $
HLA, bu yeni ruj formülasyonunun gerekli nem dudaklarını soymadan yüksek yoğunluklu renk sunmasına yardımcı olur.