Vivica A. Fox şu anda yeni otobiyografisini tanıtmak için gezi yapıyor. Gezisindeki resimlerin yanı sıra, Vivica A. Fox’un elbette uygun şekilde acele ettiği gerçekten harika çantalara sahip olduğunu hatırlattı. Son pazarlama görünümlerinden birkaçından birkaç fotoğrafla başlayacağız ve sonra çanta tarihinde biraz daha derine ineceğiz. Ayrıca, Bayan Fox: Vivica’nın tüm hayranlarına genel bir PSA yakında kendi gündüz konuşma şovuna sahip olacak.

Céline Bagaj Tote
Vestiaire kolektif aracılığıyla céline alışveriş
İşte Vivica, LA’daki Universal Studios’ta siyah deri céline bagaj tote ile ek setine geliyor.

Christian Louboutin Paloma Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 2.590 $
Burada nötr deri Christian Louboutin Paloma çantasıyla Wendy Williams Show’a yöntemi üzerinde. Hayatımda çok daha fazla çiçek adidas eşofmanına ihtiyacım var.

Christian Louboutin Paloma Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 2.490 $
Jada Pinkett Smith ile Craig’in yanı sıra diğer arkadaşların yanı sıra tamamen farklı bir beyaz ve çivili palomu getirdi.

Gucci Broche Çanta
Gucci aracılığıyla gucci çantaları alışveriş
Bu, Gucci Broche çantasıyla AOL Develop serisinin dışında duran Vivica’nın en son çıtçıtlarından biridir. Bu çivili versiyon, egzotik bir deri panel ve zarif bir tilki tokası ile donatılmıştır.

Gucci Dionysus Top Tut
Gucci aracılığıyla 3.200 $
Burada Guccix’i yukarıdan aşağıya doğru çekerken Chelsea’de satın alıyor. Çok renkli bir Gucci Dionysus Top Manag Torba getiriyor.

Michael Kors Savannah Tote
Michael Kors aracılığıyla 298 $
Bu, geçen yıl ince bir lavanta Michael Kors Tote ile bazı basın yapan Vivica’nın bir çırpısı.

Stella McCartney Falabella Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 1.025 $
Ve tercih ettiği çantalardan biriyle yüzleşeceğiz: Stella McCartney Falabella çantası. Tam burada Falabella’nın siyah bir versiyonunu, daha fazla 2017 basın turu sırasında belirsiz kökenli.

Stella McCartney Falabella Bag
Net-a-Porter aracılığıyla 1.025 $
Ve tam burada daha önce Wendy Williams Show’a daha küçük, pembe bir Falabella ile gitiyor.