Yani, mükemmel bir cüzdan için sürekli bir göz attığımı anlayabilir veya anlamayabilirsiniz. Megs, bir süredir gözümde olduğum fantastik bir Louis Vuitton zip cüzdanını sallıyor, ancak dışarı çıkmadım ve henüz benzer bir şey aldım. Kendimi bir noktada koleksiyonuma bu cüzdan ekleyerek görebiliyorum, ancak başka bir şey için durduğumu hissediyorum. ne anladın mı? Bu Linea Pelle Alex Corset cüzdanı sadece tuttuğum şey olabilir.

Hepimizin bildiği gibi, cüzdanlar, seyahat ettikleri çantadan daha fazla yararlanmazsa çok fazla olur. Aslında, doğru boyutta, birçok cüzdan bir el çantasından önemli ölçüde daha fazla yararlanır. Cüzdanımı, telefonumu, sırları alabilmeyi ve belirli işlerde kapıdan çıkmayı seviyorum. Bu Linea Pelle gibi bir cüzdan sadece faturayı şekillendirecek cüzdan türü olacaktır.

Her türlü Linea Pelle çantası gibi, muhteşem, zarif ve dayanıklı deri olduğunuzu anlıyorsunuz. Yani, bu cüzdanın konyakta (burada resmedilmiştir) güzel yıkanmış İtalyan deri, beyaz ve Olive’e sahip olduğuna inanıyorsunuz. Fantastik korse deri bağlama detayını tartışmadan daha fazla gidemem. tam olarak bu ne kadar benzersiz? Aslında, daha önce bir cüzdanda bunun ana hatlarını hiç görmediğimi söyleyebilirim. Aynı anda biraz kadınsı ve biraz vixen. Zip-Around özelliğini seviyorum. Fermuarı açın ve bir cüzdanda, çok sayıda kart tutucu, paranız için katlar ve bir modifikasyon cebi içinde ne gereksinim keşfedeceksiniz. Yine, Linea Pelle oldukça basit bir şey alır, sadece doğru ayrıntıyı ekler ve bir nakavt parçasını bir araya getirir. Onu istiyorum! 155 $ karşılığında lineapelle.com ile satın alın.