Kim Kardashian ile Forbes’un şu anki kapağında, ailenin nefret eden lejyonunun ailenin ünlü olma hizmetiyle ilgili olduğunda gerçekten ne yaptığını gerçekten bildiğini itiraf etmesi muhtemelen geçmişte. Markaları güçlü, portföyleri çeşitlendirildi ve klan, bazıları, kız kardeşlerin bu kadar çok eğilimin ana akım haline gelmesiyle arkasındaki itici güç olduğunu asla kabul etmeyecek (hatta belki de fark etmeyecek) bir alışveriş ordusu üzerinde yadsınamaz bir etkiye sahip. Kesinlikle insanlara diğer markalardan lüks çantalar almaları için ilham verebilirler, ama ya kendilerine ne dersiniz? Öğrenmek üzereyiz.

Bildiğimiz gibi, birkaç ay önce (birçok okuyucunun acil şüpheciliğine), Kendall + Kylie markası, 195 ila 450 dolar arasında fiyatlar için satılan küçük bir çanta yelpazesi ile aksesuarlara dönüştü. Çantaların birçoğu şu anda ağır tasarımcı tüccarlar Neiman Marcus ve Saks aracılığıyla ön sipariş içindir, bu yüzden şimdi sonuçları biraz daha yakından inceleyebiliriz. Tahmin edebileceğiniz gibi, gelecek sezon için geliştirilebilecek birçok şey var, aynı zamanda markanın saygın, orta fiyatlı çantaların saygın bir kaynağına dönüşebileceğini umuyorum.

Tüm çağdaş markaların çantaları için haşarsız, çakıllı deriler seçerken çok dikkatli olması gerekir. Malzeme ince veya çok yumuşak görünmüyorsa, hemen sahte olarak okur, bu da tüm çantayı olduğundan çok daha az pahalı hale getirir. Bu, son yıllarda seçenekleri giderek daha sofistike hale gelen orta pazar müşterileri için kötü bir değer önerisidir. Kendall + Kylie çantaları bundan biraz muzdariptir, ancak çantaların birçoğu fiyat noktalarına tam olarak uymak için satın alımda ayrıntılarının temizlenmesine ihtiyaç duysa bile, pürüzsüz deri seçenekleri daha iyidir.

Bazı çanta severler, hattın tipik olarak hem ünlü çizgilerin hem de yeni çağdaş markaların bir tekniği olan doğrudan popüler tasarımların doğrudan ripofflarından oluşmamasından memnun olacak. Bu, açıkçası beklemediğim farklı bir marka kimliği oluşturma taahhüdünü gösteriyor ve bu ilk çanta grubunda müşteri geri bildirimlerinden sonra işlerin genel olarak iyileşeceğini düşündürüyor.

Aşağıdaki çizgiden en iyi parçalardan bazılarına göz atın veya Neiman Marcus veya Saks aracılığıyla daha geniş bir seçim alışverişi yapın.

Kendall + Kylie Azuba debriyajı
Neiman Marcus aracılığıyla 250 $

Kendall + Kylie Bambi kürk cazibesi
Saks aracılığıyla 95 $

Kendall + Kylie Baxter Crossbody Bag
Saks aracılığıyla 195 $

Kendall + Kylie Bobino Crossbody Bag
Saks aracılığıyla 295 $

Kendall + Kylie Holly Satchel
Saks aracılığıyla 350 $

Kendall + Kylie Katherine Satchel
Neiman Marcus aracılığıyla 450 $

Kendall + Kylie Koenji Sırt Çantası
Saks aracılığıyla 295 $

Kendall + Kylie Minato Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 295 $

Kendall + Kylie Norman kürk cazibesi
$95 by means of Saks

KENDALL + KYLIE Sloane tiny Backpack
$250 by means of Neiman Marcus

KENDALL + KYLIE Violet Crossbody Bag
$225 by means of Saks

KENDALL + KYLIE Brook tiny Tote
$295 by means of Saks