, üniversitemde normal bir günde Nisan ayına geri dönelim. İletişim sınıflarımdan birinin koltuğunda oturuyordum, bir sürü stajdan ne bekleyeceğimi ve şu ana kadar öğrendiklerimi nasıl uygulayabileceğimi öğrendim. Tabii ki, her zaman okulda öğrendiğim şeye kıyasla gerçek hayat deneyimiyle 10 kat daha fazla beceri kazanacağımı söylemiştim. Ama söyledikleri şey, öğrencinin stajyerine nasıl geçiş yapacağını söyledi.

Bir üniversite öğrencisi olarak, tüm sınıflarınız, toplantılarınız ve bir işinizle günlük olarak size çok şey var. Tüm bu sorumluluklarla, ben de dahil olmak üzere birçok öğrencinin, en verimli çoklu Tasker’in nasıl olacağını bildiğimizi düşünürdü. Tabii ki, yanlış olduğumu ve bu beceri üzerinde biraz daha çalışabileceğimi keşfettim … ..

Sık sık, bu yüzden hayata sahip olduğumuz, artık gerekli olmadığını düşündüğümüzü öğrendikten sonra, bir sonraki hedefe odaklanabilmemiz için dışarı attık. Stajyer olarak, her bilgi parçası değerlidir. Brynn, her zaman aktif dinleme yeteneğinin ne kadar önemli olduğunu vurgular. Benim gibiyseniz, hatalar yapmamak ya da bir görevi anlamadığınız için utanma konusunda çok daha fazla endişe duyuyorsunuz, bunları gerçekten duymadan kelimeleri dinlediğiniz için. Temel olarak, bu tür tehlikelidir! Anlara odaklanmak için zaman ayırırsanız, senin öncesinde neler olmadığına zaman ayırırsan, işlerin çok daha kolay olduğunu öğrendim.

Sınıflarımın çoğu, yalnızca birçok şirketin veya markanın nasıl çalıştığının temel temellerini kapsamıştır. Bu temel bilgiler her zaman geçerli değildir, çünkü her hizmetin belirli bir amacı, izleyicisi veya hareketi vardır. Örneğin, Brynn tamamen Amerikan yapımı bir marka olmakla ilgilidir. Okulda, aslında belirli bir hareketi derinlemesine nasıl pazarlayacağımı hiç öğrendim. Bu yüzden, Amerikan-imajımıza ve sosyal medya içeriğimize nasıl yapılandırılacağını araştırıp anlamak benim için çok önemliydi. Bir işletme olarak, ürünlerinizi veya markalarınızı başarılı bir şekilde izleyicileriniz için başarıyla karşılamak için ne durduğunuzu bilmek şarttır.

Bir kolej kampüsünden şehre geçiş yapmak da her zaman kendi kendine bir deneyimdir. Etrafınızdaki her şeyin. Sadece bu yaz Chicago’da internasyondan, her yerde çok daha bağımsız ve kendimize güveniyorum.

Geçiş ilk başta kaba olabilir, ancak eğlenceli anılarla ve anlamlı derslerle dolu kesinlikle değerli bir deneyim!

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Beklenti vs. RealityJune 30, 2017 “Tasarım”
Öğren, büyümek, keşif 11, 2015 “Moda”
Brynnjanuary 21, 2018’de “Chicago” ile geri dön