Kapatıcı için 5 Kesinlik Kapatıcılar beni her zaman satın alınacak daha zor kozmetiklerden biri olarak vurdu. Hiç orada olduğunu fark etmiyorsanız görevini yapıyor, bu da belirli bir görev için en iyi yapıyı ve renginin çok önemli olduğunu ima ediyor. Son birkaç yılda adil sayıda gizleyici denedim ve bulgularıma dayanarak, kış için örtmek isteyenler için birkaç öneri yapmaya hazırım.

İnanılmaz Kozmetikler İnanılmaz Kapatıcı
Sephora’ya 42 $
Bu şeyler pahalıdır, ancak diğer tipik kozmetiklerle gösterilen koyu çevreler veya hiperpigmentasyon için büyük koruma gerektiriyorsanız, size ilk gönderdiğim yer. Birkaç yıl önce bazı fakir karanlık alanları ele alırken, kendim gibi göründüğümü hissettiren tek şey buydu. Ayrıca, 20 renkte mevcuttur, bu nedenle mevcut en adil veya en koyu cilt tonları bile zorlu alt tonlara sahip olanlara ek olarak bir eşleşme keşfedebilir.

Anastasia Beverly Hills Pro Kalem
Sephora’ya 18 $
Bu kalem sadece üç tonda mevcuttur, ancak son derece özel bir görev için formüle edildiğinden bir göz atmaya değer: size bir YouTube Charm Vlogger’ın keskin, tanımlanmış, ideal kaşlarını sağlamak. Makyaj sanatçıları sık sık güçlü bir kaş görünümü ile net bir kalem kaydırarak ve bu kapatıcı tam olarak bu kadar geliştirilir. Aynı şekilde, göz altı çevreleri ve tüm göz bölgesi aydınlatma ihtiyaçları için de kullanışlıdır.

Becca Yüce Koruma Gizli Krem
Sephora’ya 32 $
Bu, şimdi en iyi şekilde kullandığım ürün ve gerçekten buna şaşırdım. Kuru cildim var ve birçok gizleyici her türlü ıslaklığı doğrudan dışarı çıkarıyor, ancak bu formül ultra kremsi ve aynı zamanda caky yapısında kuru değil (ki) birçok tam kapsama gizleyicisi (ki) . Aynı şekilde, her zaman tüp ambalajından çok fazla yakaladığımdan beri sevdiğim bir dudak balsamının büyüklüğü hakkında biraz tencerede mevcuttur. Ürün küçük görünüyor, ancak biraz son derece uzun bir yol kat ediyor, ayrıca çok gölgelerle birlikte, çeşitli cilt tonları için harika bir kış sezonu seçeneği.

Lancôme Effacernes suya dirençli koruyucu göz kaputucu
Sephora’ya 31 $
Göz altı çevrelerinin uzun giyim korumasını gerektiriyorsanız, bu kapatıcı son derece önemli, çok nadir bir özelliğe sahiptir: su geçirmez.

NARS Radiant Creamy Coverer
Sephora’ya 29 $
Etkili, her şeyi yap, normal kapsama, günlük kapatıcı gerekiyorsa, NARS’tan bu, en iyisi olmasa da, en iyi piyasada en iyilerden biridir. Gamı soluktan karanlığa çalıştıran on renkte mevcuttur.