Henüz çanta koleksiyonuma bir konteyner torbası eklemedim. Benim hakkımda bir şeyler kavramalısın. El çantalarını severim, ama son derece sık savurma eğilimindeyim. Megs ve hatta Vlad sorarsanız, ikisi de aynı fikirde olacaktır. Ben de online profesyoneller ve eksileri listeleri yapmak için inandığım şeylere bakıyorum. Bununla birlikte, nereye getireceğimi gerçekten hayal edemediğim için bir konteyner torbasının satın alınmasını asla doğrulayamadım. Değerlendirmenizi gereken yer burası.

Yani, bugün biraz güdük. Gerçekten bu Kooba Daniela çivili deri konteyner çantası gibi, ancak ne kadar kullanacağını tam olarak anlamıyorum. Bu çanta benim için işe yaramasa da, bu Kooba çantasını sallayan bir cüzdan yazarı Anna da dahil olmak üzere bir dizi insanı hayal edebiliyorum.

Siyah deri, bu küçük çanta üzerinde sadece ideal miktarda çalışma ile doldurulur. Konteyner torbasının üst kısmı boyunca sadece birkaç saplama ile çalışma bunaltıcı değildir. 24 ″ azalma, bu çantayı taşıyıcınıza giyebileceğinizi veya çok tereddüt etmeden bir crossbody çantası olarak giyebileceğinizi gösterir. Aynı şekilde, çantanın kenarlarında özetlenen en küçük püskül ipucu var – aynı şekilde ezici değil. Yani, çantayı seviyorum, ancak önerileriniz nedir – salla mı yoksa sevmiyor mu? Bloomingdale’in 345 dolara çıkın.