için haberlerde bir gösteri sağlamak, Loewe sonbahar/kış 2021 kadın pist şovunun gün içinde iptal edildiğini açıkladı. gerçekleşmesi bekleniyor. Bunun yerine, marka, New York Times, Fransa’daki Le Monde, Londra Times ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın önde gelen yayınlarından birkaçı tarafından dünyanın dört bir yanında dağıtılan bir gazete aracılığıyla bir şov olarak adlandırılan bir koleksiyon sağladı. Markanın web sitesinde dijital bir sunuma ek.

Yaratıcı yönetmen Jonathon Anderson, modaya çok daha eksantrik taraftan etkilendi ve bu koleksiyon parlak güçlü renkler, zig-zag baskılar, farklı şekiller ve daha fazlası içeriyor. Pandemik sonrası dünya için önde olan mutlu, hafif bir koleksiyon, tasarımın bir elektrik gücünün yanı sıra şeffaf bir zevkle iletişim kurmak ima ediliyor. Güçlü tonlar soyut siluetlere patladı ve fan-favori çantaların taze iterasyonları da yeni şekiller için yöntem açtı.

Loewe’nin ünlü zanaat işçiliği bir açıklama yapmak için çağdaş stillerle çarpışıyor. Grafik yönleri, bu koleksiyonun temel taşıdır ve ünlü ve açık bir bulmaca çantası, renkli, soyut şeritlerde yeniden tasarlanmıştır.

Başlangıçta 1975’te geliştirilen ve Yunan mitolojisinin kadın savaşçılarının adını taşıyan Amazona çantası, 3 boyutta sonbahar için yeniden icat edildi ve harika bir kare şekil. Boyunca görünen, bir logo jacquard sürümüne ek olarak yumuşak buzağı derisinde parlak renkler var. Ek olarak, Sonbahar, çeşitli büyüleyici renklerde el işi olan yeni bir Loewe simgesi: Goya Flap çantası eklenir. Zarif, temiz çizgilere sahip olan bu geleneksel şekil, mücevher benzeri bir his vermesi ima edilen donanımla tamamlanmıştır.

Ayrıntıları ve aşağıdaki görünümleri görüntüleyin veya Loewe aracılığıyla tam koleksiyonu bulun. Haberlerde bir şovun tamamen ücretsiz baskıları, dünyadaki Seçilmiş Loewe mağazalarında, malzemeler sonuna kadar sunulacak.

[Loewe ve Vogue Runway aracılığıyla görüntüler]