Düğün çantası pazarına girişi mantıksız görünen birçok tasarımcı var: Rick Owens, Maison Martin Margiela, Commes des Garcon. (Şahsen bu işlerin türü ile ne yapacağını görmek istiyorum.) Judith Leiber? Bu iş kesinlikle onlar arasında değil. Aslında, endişe olmamalı, “Leiber neden şimdi düğün etkinliği pazarına giriyor?” Ancak, “Neden bu kadar açık bir kararı onlarca yıl önce yapmadı?”

Olağanüstü az insan Leiber’in küçük, kristal kaplı Minaudier’lerinden birinin satın alınmasını rasyonelleştirebilir. Onlar için potansiyel olarak ödeme yapabilecek bazı kadınlar bile, bir kişinin minyatür, ışıltılı bir Dachshund taşımasını sağlayacak olaylara gitmez. Bununla birlikte, bir düğün, bir kadının hayatında en resmi (ve bazıları en önemli) günü, son derece özel bir bit çanta satın almak için mükemmel bir şans sağlayabilir.

Son zamanlarda herhangi bir düğün etkinliği resimleri gördüyseniz (20’lerin ortalarımdayım, Facebook’ta hayatımın geri kalanında beni sürdürmek için yeterli gördüm, teşekkürler), ne olduğunu fark etmemek zor Önde gelen konum düğün etkinliği ayakkabıları günün görsel görüntülerinde almıştır. Düğün etkinlik çantalarının bu hayranlıktan birkaçını ve bu üç katmanlı şekerleme gibi çantalarla birlikte, gelinlerin kesinlikle özel günlerinin bir parçası olarak belgelenmesini isteyecekleri rasyonel bir neden yok. Kadın Giyiminde Günde, Leiber’in düğün etkinlik çantaları, mavi ipekle (mavi bir şey, al?) 995 $ ile 7000 $ arasında, ipek, kristal-sert yazılım aksanlı çantalarla, çeşitliliğin alt ucuna düşecek. ve 7000 $ ‘a daha iyi çalan tam kristal parçalar. Hat, Bahar Düğün Etkinliği sezonu için Şubat ayında çıkacak.

Kaynak: Günlük Kadın Giyim