Bu yeni L.A.M.B.’yi seviyorum. sırt çantası. İlk önce mükemmel fiyatlarla şaşırtıcı çantalar sunmaya devam etmek için Shopbop’ta insanlara bir bağırma sağlamak istiyorum.

Daha sonra, Gwen Stefani’nin yanı sıra, logo-çılgın cüzdanlardan uzaklaşmak ve daha az fantezi ve daha kolay erişilebilir günlük çantalara doğru basamak için Style ekibinin yanı sıra teşekkür ederim.

Evet, ödül şov sezonu için de dişlilerim yanı sıra, kendime kendi konuşmamı, bir Oscar için hazırlanıyormuşum gibi bestelemeden yardımcı olamıyorum.

Tamam, hepimiz bir kenara şaka yapıyorum, hepimizin bu yaşam süresinde istediğiniz zaman bir Oscar’a çıkmayacağım, ancak bir kadın hayal edebiliyorum. Uzaklaştırılmış rüyalarımdan uzaklaşmanın yanı sıra gerçeğe geri dönün, hala l.a.m.b. Marlene Hobo. Bu büyük deri çanta, kapitone süet de patentli deriye sahiptir. Henüz belirgin kontrastları seviyorum. yanı sıra, bir çanta etrafında sıçrayan açık logoların üzerinde olduğum gibi, bu çantaya sahip olduğu gibi harika bir logo plaka ile tamamen iyiyim.

İşte tek sorumum. Taşıma kayışının, taşımanızda rahat olacağına inanıyor musunuz ya da bu yöntemin torbanın kendisini koltuğunuza yaklaşması için getireceğine inanıyor musunuz? Bu hem rahatsız edici hem de can sıkıcı olurdu! Eğer adım geçebilirsem, bu çantayı istiyorum! 495 $ için Shopbop ile alın.