‘ın en önemli 5 yeni çanta sürümü yeni bir çanta mahsulü geliyor ve yılın son sezonuna ulaştıkça, F/W 2020, bunun eğlenceli olacağını düşündük. Yılın en büyük sürümlerinden bazılarını özetleyin. Bu, hem eski favorilerin yenilenmiş versiyonlarını hem de tamamen yeni çıkışları içerebilir. Bugün, 2020’nin en önemli çanta çıkışlarına odaklanmak için buradayız, bunların hepsi şu anda mağazalara vuruyor ya da yıl boyunca ortaya çıkmış. Her yeni çanta, el çantası severlerin zirvesindeki markalar için potansiyel BT çantalarından, bir markanın aksesuarlarını tek başına yenileyebilecek çıkışlara kadar bir nedenden ötürü önemlidir. Yeni bir çanta hattının tanıtımı bir tasarımcının yılını yapabilir veya kırabilir. Aşağıdaki seçimlerimize göz atın ve bu çantalardan herhangi birini puanlamış olup olmadığınızı bize bildirin.

Gucci Jackie 1961
Bir çanta aşığıysanız, Gucci’nin eskiden birinin yeni dönmesi şaşırtıcı olmamalı, simgelerin bu listeye girmesi. Jackie 1961, Alessandro Michele’nin eski bir favoriyi yeni almasıdır ve arşiv canlanmalarının hem Gucci hem de ötesi için muazzam bir başarı gördüğü bir zamanda geliyor. Jackie 1961, hem ikonik GG monogramında hem de sağlam deride bulunan klasik ama modern bir çekiciliğe sahiptir, çok çeşitli tüketicileri çekme potansiyeline sahiptir. Ayrıca, büyük bir lansman bir trendin etkisini ölçmemize yardımcı olabilir ve burada durum böyle. Hobo bir geri dönüşe mahkum edildi ve Gucci’nin söyleyecek bir şeyi varsa, bu.

Bottega Veneta bv jodie
Bottega Veneta, el çantaları ve ötesinde yılın en önemli markalarından biridir. Daniel Lee, markayı tek başına yeniledi, popülaritesini hızlandırmaya yardımcı oldu ve çanta vuruşundan sonra el çantası vuruşu yaptı. Torba ve yastıklı kaset gibi çıkışların ardından Lee, yeni ve eski mükemmel karışım olan yeni bir yeni çanta tanıttı. BV Jodie Hattı, Bottega’nın ikonik Intrecciato örgülerini çok sayıda renk ve çeşitli boyutlarda içeriyor.

Prada Yeniden Edilen 2000
Teknik olarak PRADA Yeniden Edilen 2000 2019’un sonlarında ortaya çıkarken, 2020, PRADA yeniden basımının yılı oldu. Çoğunlukla son 3-4 yılın klasik Saffiano stilleri için sevilen bu daha rahat ve giyinmiş Prada yeniden tasarımı, yeni, ama eski bir naylon devrimi ortaya çıkaran inanılmaz hızlı bir sokak tarzı haline geldi. Prada yeniden baskı, yeni nesil el çantası severlerle konuştu ve Prada’yı bir kez daha zahmetsizce şaşırtıcı hale getirdi. Marka, yeniden Edit 2000’in mini, çapraz gövdeli versiyonunu bile piyasaya sürdü ve burada kalmanın daha fazla olduğunu kanıtladı.

Loewe balon çantası
Tasarımcı Jonathan Anderson döneminin altında Loewe, lüks dünyanın en büyük çantası oyuncuları arasında sürekli bir yer yetiştiriyor. Tüm bu süre boyunca, marka editörlerin, stilistlerin ve günlük çanta severlerin bir kült geliştirdi. Loewe’nin en yeni çantası The Balon, şekli ve yapısında şık ve kendine özgü, inanılmaz derecede kullanılabilir ve mevsimden mevsime taşınabilir. Bulmaca ve kapı gibi, balon da Loewe serisinde bir elyaf olmaya hazırlanıyor.

Balenciaga hayalet çanta
Balenciaga’nın Demna Gvasalia, 4+ yılında markanın yaratıcı yönetmeni olarak oldukça tuhaf tasarımlar yayınladı. Bu yüzden, geçen yılın sonlarında markanın 2020 bahar pistinde yürüyen modeller tarafından bu şık, ancak şık, yeni tasarım gerçekleştirildiğinde, hemen meraklandık. Balenciaga hayalet çantası, Gvasalia’nın geçmiş mevsimlerde ev için logo ağır tasarımlarından ferahlatıcı bir şekilde farklıydı, markanın genel vizyonunda olası bir değişimi temsil ediyor ve önümüzdeki mevsimlerde Balenciaga’dan neler olacağına dikkat etmemizi hatırlattı.