süslemelidir, bu yüzden bir süredir bu çantaya bakıyorum. Ona bakmaya devam ediyorum ve aklıma gelen her şey Şükran Günü. Şükran masamız her zaman uygun şekilde dekore edilmiş ve bu yıl bu DVF çantasını merkeze ekleyebileceğimi hissediyorum ve güzel çalışacaktı. Yine de çanta için iyi bir şey olduğundan emin değilim.

Aslında, daha önce bu çantanın farklı bir reenkarnasyonunu gördük – çoğunluğunuzun çılgınca gördüğü. Ancak Diane von Furstenberg Piper günlük çantasının bu versiyonu doğru renk şeması göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ve bu onun kurtarıcı lütfu olabilir.

Mavi/siyah versiyonun üzerinden her gün sülün tüyü döşeme, yan siyah/beyaz paillettler ve altın donanımı ile bu taupe derisini alacağım. Bu çantanın her yönü oldukça sarsıcı, ama bir şekilde biraz işe yarıyor. Bu çanta ile giydiğiniz herhangi bir kıyafet, geldikleri kadar bastırılmalıdır, böylece bu çantanın deliliği sizin için sizin için çalışmaya çalışabilir. O kadar çok karışım var ki, bu tasarımın çoğunun ele alması için çok fazla olacağını kanıtlayacak. Ve eğer sizin için çok fazladırsa, Şükran Günü dekorasyonlarınıza eklemenizi önerebilir miyim? Bergdorf Goodman üzerinden 795 $ karşılığında satın alın.