Bu noktada, hemen hemen tüm 2016 bahar çantaları mağazalarda, bu yüzden bazı kararlar verme zamanı. Tüm bilgileri emdik ve krem, yapmayacağı için zirveye çıktı. Sezonun çantasına aylarca her gün baktıktan sonra, kendi dolabımda ne istediğim hakkında bazı sonuçlara vardım.

Aşağıda, mağazalarda ne olursa olsun veya e -posta kutuma hangi görünüm kitaplarının geldiğine bakılmaksızın, geri gelmeye devam ettiğim beş çantaya göz atın. Yorumlarda, bahar için hangi çantaya baktığınızı bize bildirin.

Balenciaga Küçük Kipier A4 Zip-Around Tote
Balenciaga aracılığıyla 1.395 $
Bu çantayı yılın başlarında genel 2016 ilkbahar dilek listemde dahil etti ve buna olan aşkım birkaç aylık testte durdu. Küçük ama çok küçük değil, ayırt edici ama agresif değil ve renk, sıcak olsa bile çok fazla siyah giyen biri için ideal bir bahar seçeneğidir. (Saygılarımla.)

Chloé Küçük Faye Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 1.390 dolar
Daha büyük Faye’yi dilek listeme de koydum, ancak bir ayar yapmak istiyorum. Daha küçük Faye, özellikle bir hafta sonu, tipik olarak taşıdığım her şey için hala yeterince büyük ve daha küçük boyut ve daha uzun kayış, büyük kız kardeşinden biraz daha rahat hissettiriyor. Coachella’ya gidecekmişsiniz gibi görünmek istemediğiniz zaman ideal küçük bir crossbody.

Gucci asma kilit Gucci İmza Çantaya Alın
Gucci aracılığıyla 1.690 dolar
Tamamen dürüst olursam, bu çantanın tam olarak benim tarzım olduğundan emin değilim, ama sadece ona geri dönmeye devam ediyorum. Asma kilit, şimdi Gucci’nin en sevdiğim kişisel stili ve bu çanta çok küçük görünse de, çoğunlukla büyük ön kilitli optik bir yanılsama; İç mekan çok büyük değil, ama yeterince büyük.

Mansur Gavriel Küçük Lady Bag
Kirna Zabete aracılığıyla 750 $
Uzun zamandır Mansur Gavriel hayranıyım, ama çoğunlukla sevgili kova çantalarıma yapıştım. Geçen hafta, sokakta yeni küçük bayan çantalardan birini taşıyan birini gördüm ve tamamen vuruldum. İdeal boyuttur ve Mansur’un çantaları her zaman şehirde yaz için tüylü bir optimal olarak hafiftir.

Saint Laurent Baby Sac De Jour Tote
Farfetch.com aracılığıyla 2.790 $
Bu bana biraz acı veriyor, ama kalp istediği şeyi istiyor. Dikkat çeken bir Sac de Jour Hater oldum çünkü çanta çıkış yaptı ve daha küçük versiyonların ışık yılları büyük olanlardan daha iyi olmasına rağmen, dolabımda bir tane olduğunu hayal eden bir versiyon olmadı. İşte burdayız. Yılan baskılı kulplar, özellikle çantanın çok soluk gri gövdesi ile kontrast oluşturdukları bu versiyonda çok iyidir. Durmuş bir saat bile günde en iyisidir. (Ben saat miyim yoksa çanta bu metaforda saat mi? Düşünecek bir şey mi?)