Bu çantaya benziyorum, aynı zamanda tek kişi olabileceğimden korkuyorum.

Donna Karan Chaos deri messenger çantası normalde kucakladığım bir şey değil. Birincisi, Karan’ın isimsiz çizgisinden herhangi bir çantayı neredeyse hiç seviyorum. İkincisi, genellikle çok renkli çantalardan hoşlanmıyorum. Üçüncüsü, bu çanta gerçekten çalışmamalı. Ancak bir nedenden dolayı, böyle bir şey yapar.

Renkler ve boya desenleri bana çok değerli zebra baskımı hatırlattığından ya da sıkıntılı nötr görünüm bana çok değerli Alexander Wang’ımı hatırlattığından emin değilim. Bununla birlikte, boya deseni torba yapısını ve düz renkli bir torbanın toplayabileceğine inanmadığım derinliği sağlar ve hafif üzücü olan şey, hem genç hem de kalçayı korur.

Çok renkli çantaların bir gardırobda çalışması sıklıkla zordur, ancak stil ve bu konuda kullanılan renkler, desenler için bir tane olmadığınız sürece büyük olasılıkla daha kolay birleşmeye katkıda bulunacaktır. Olsanız bile, diğer desenler aynı ruh hali olduğu sürece bu büyük olasılıkla işe yarayacaktır. Ya da belki de bugün anladığım kadarıyla kafasına şaplak atıldım. kim bilir. Nordstrom ile 1395 $ karşılığında satın alın.