Daha önce de tekrar belirteceğim gibi belirttim: Çantalarını beğenip beğenmeseniz de, Valentino işteki en iyi ayrıntı çalışmasını yapıyor. Rutin almayı (inanılmaz derecede esnek ve harika olsa da) deri almayı ve parçalarının toplamından çok daha fazla bir şeye dönüştürdüğünde onlara dokunabilecek büyük bir tasarımcı yoktur. Bakın: Valentino Fleurs Couture Tote.

Markanın arkasındaki tasarımcıların, deriden böyle muhteşem bir çiçek üretimi üretmek için ele alınması son derece en azından etkileyici. Renk kombinasyonu benim favorim, ancak bu tür deri işleriyle uğraştığında küçük bir tartışma gibi görünüyor. Yine de, renklerin ürettiği kontrast, tüm yapıyı ve torbada bulunan ayrıntıları ayırt etmek için gereklidir; Bunu siyah olarak inşa etmek adalet yapmaz.

Tıpkı tüm Valentino çantaları gibi, bu önemli bir maliyet etiketi içerir. Ancak, bu kadar ayrıntılı ve bu tür ince malzemelerden inşa edilmiş bir şey için haklı olmasaydı, o zaman tam olarak haklı olurdu? Nordstrom ile 2690 $ karşılığında satın alın.