Balmain gibi görünen bir şey yapar, Rock yıldızları için Fransız kıyafet tedarikçisi ve paralarını harcayan tasarımlar, şehvet layık çantalar üretmek için yetersiz girişimlerinde harika bir başarı elde etmedi. Debriyajlar? Kötüydüler. Messenger çantaları? Daha da kötüsü, ancak kesin aynı schtick için daha maliyetli oldukları için. Bununla birlikte, modanın glam silahlı kuvvetler estetiğinden hastalanması için tam zamanında, Balmain biraz Sorta çanta oyununu birlikte almış olabilir.

Balmain Shine Top kolu fantastik bir çanta olmayabilir, ancak şirketin önceki aksesuar tasarımlarıyla yanlışların çoğunu hak eden son derece Balmain’dir. Sadece çantalar özellikle sevimli değildi, aynı zamanda tipik Balmain parçanızın herhangi bir türü veya Joie de Vivre yoktu.

Balmain, Christophe Decarnin’in stilleri birkaç mevsim önce yıldız favorileri haline geldiğinden, estetiğiyle ilerlemek için fazla bir yetenek göstermedi, ancak hala gardırobunuza markanın imza cesur güzelliğinden birkaçını eklemek için kaşınıyorsanız, bu Çanta bunu yapmak için sağlam, pratik bir yöntemdir. Altın dış, Swarovski kristalleri ile noktalanmıştır ve tonal görünüm için büyük bir metal doktor-çanta kapanması ile doldurulur. Bu tür bir stil son derece tada özgüdür, bu yüzden bu görünüm sizin işiniz ise, ek altı grandınız varsa, bu sınırlı sayıda çantayı etrafındayken alın. Eğer bir el çantasına bu kadar para harcayacak olsaydım, satın alacağım bu değil. Luisa ile Roma ile 5916 $ karşılığında ön sipariş.