Cuma gününden önce memnuniyet duydu, PurseForum Roundup hayranları! Bu, Ekim ayının son toplantısı ve Time’ın pasajının hızlılığındaki tipik inançsızlığımıza rağmen, harika fotoğraflarla birlikte size başka bir PangeForum konuşması sunmaktan heyecan duyuyoruz!

Bu hafta, mutfakta bir durakla utanmadan liderlik ediyoruz. En sevdiğimiz konulardan biri, bu konuyu yedim, bu hafta kesinlikle sigara içiyordu, bu yüzden en iyi şekilde güvercin. CrackBerrycream Avusturya’nın en iyi restoranlarından birine gitti ve bizi masasına davet etti. Ve kolay zevklerden zevk aldığımız için, LifestyleKitty’nin Lemongrass Cooler’ı (ve bıçaklı gözlü olana kadar googled tarifleri) ve ev yapımı Minestroni çorbası ve Snowbubble’dan ızgara peynir sandviçini sevdik. Tatil menüsü planlamanızla ilgili yardım için mutfağa bakmayı unutmayın; Çorbadan fındıklara kadar her şeyden geçmeye hazır değerli üyelerimiz var!

Bu hafta Mulberry’de, birçok pozlama ve ilginç konuşmalar bizi meşgul etti. Mayfly285 güzel bir meşe zambak paylaştı ve S_kat bizi bir çift manda açıklamasıyla şaşırttı – bu derinin nikel donanımla kesinlikle harika olduğunu kabul ediyoruz. Eşarplar, Mllev’in bu aile fotoğrafı ile eşarp seven kalplerimizi çaldığı Mulberry Collection Thread de dahil olmak üzere her yerde ortaya çıkıyor. SpeedyLady37’den bir gece yarısı mavisi Bayswater’ın bir açıklaması dikkatimizi çekti ve neden tüketildiğini anlıyoruz – deri harika bir parıltıya sahip görünüyor ve bu özel “smoosh”, çok sayıda alt forma arasında favori. Smoosh hayranı mısınız?

Deriler ve Smoosh’tan bahsetmişken, Mulberry’nin çoğunun tasarımcı alt formalarımız gibi kapsamlı bir referans kütüphanesi var. Deri kılavuzu mutlak okumalıdır, ancak kütüphane tüm dut stillerinde fotoğraf referans ipliklerinin yanı sıra deri bakımı, ağırlık hakkında bilgi ve üyelerimiz için fotoğraf ağır bir modelleme ipliği gibi öneriler içerir.

En son çanta vitrine gittik, bazı muhteşem çantalar bulduk ve başka bir ziyaret için ödenmemizi hissetti. Sonuçta, bu, üyelerimizin koleksiyonlarına adanmış tüm bir subforumdur ve her check -out bir zevktir! Çok büyük Helenmh, satın aldığı tüm çantaları ve aksesuarları paylaşmak için işten biraz zaman ayırdı (elbette iş için) ve gerçekten, onun amacını görüyoruz – her parçanın bir hikayesi var ve bu Valentino Gem de dahil olmak üzere açıkça gerekliydi. İş iş, bir kız ne yapmalı? Başka yerlerde, pencerenin dışındaki mimari, Mimi_Wu’nun Louis Vuitton Epi çantaları için ideal koleksiyonunun sadece bir kısmını temsil eden ideal bir zemin.

Bu hafta en sevdiğimiz okumalarımızdan biri, Eehlers’ın koleksiyon dizisiydi, sadece her çantanın bir hikayesi olduğu için değil (Eehlers’ı çantalı forma getiren şey dahil), aynı zamanda el çantası yolculuğunu kelimeler ve çarpıcı fotoğraflarda paylaşıyoruz, Favorilerinden biri olan Chloe Paraty. Her şeritten çanta severler bu iş parçacığından memnun olacak, eminiz.

Çanta vitrinde biraz zaman geçirmek, özellikle Eehlers’ın konusunu okumak, son zamanlarda Rebecca Minkoff Subforum’a gitmediğimizi düşündürdü ve bu yüzden hemen tedaviye adımlar attık. Markadan haber almak için RM Team sohbet konusunu inceledik ve yeni şeylerin ufukta olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyduk. Ekim-Aralık satın alımları konusunda, başka bir PangseForum Discovery Masalı bulduk-CGJ, bu resim mükemmel taç pembe pembe bekletme için aradığını, onu memnun eden küçük moda tutkunumuza nasıl götürdüğünü açıkladı. Yeşil olmayı düşünüyorsanız, Twinklebee’nin bizim için yakaladığı bu güzel orman yeşili gölgesini yakaladığınızdan emin olun!

Bu sıradan marka çantanın favorisidir ve aksiyon konusuna bir bakış her şeyi söylüyor: bu kolay giyilebilir çantalar tatlı renklerde mevcuttur ve Elapretty’nin cömertçe gösterdiği gibi kolaylıkla şekillendirilebilir! RMS’lerini eylemde paylaşan tüm üyelerimize özel teşekkürler!

Smooshy’den bahsetmişken, Clutchie’nin Marc Jacobs’taki derhal gösterimi smooshiness’i özetler ve gri renk zengin, sıcak ve lezzetlidir. Ve sürpriz! Sohbet iş parçacığında, bu sezon PangseForum’da ilk kar manzaramızı bulduk! Ne yazık ki Nikkknak728’e 12 saatlik bir elektrik kesintisi getirdi, ama hey, kar gördük! Ayrıca, sevdiğimiz şeyin müthiş çekimleriyle dolu olan MJ çanta ipliğinde olanları yakaladık – küçük deri ürünler ve oranlar ve cüzdanların içinde bitiyor!

Bu hafta MJ’deki en sıcak iplik, hayranlar son kapitone çantaların haberlerini ve yıllarca markanın bir zımbası olan popüler Stam Line’ın sonuna gidiyor. Üzücü haberler üzerinde durmayanlar değil, kendimizi Haziran ayında Sandalswe’nin ve NASCAR hayranının sonbahar için yeni ayakkabılarını kaçırdığımız MJ ayakkabı ipliğinde teselli ettik. Marc Jacobs’tan koleksiyonunuza bir şeyler eklemeyi düşünüyorsanızN, Akıllı MJ alışverişçilerimiz tarafından sunulan ve keşfedilen pazarlıklara sahip teklifler iş parçacığını durdurduğunuzdan emin olun!

Bu bir sargı, Roundup hayranları! Bu haftanın baskısı için uğradığınız için teşekkür ederiz, size sahip olmayı ve yorumlarınızı takdir etmeyi sevdiğimizi biliyorsunuz. Purseeblog ve PangeForum’daki hepimiz size harika bir hafta sonu ve çok memnun bir Cadılar Bayramı diliyoruz. Kasım ayında görüşürüz!