Messenger çantaları için gerçekten yolumdan çıkmadım. Benim için asla özel bir şey yapmadılar. Sonra Anna bizimle çalışmaya başladı ve bazı şaşırtıcı haberci çantalar hakkında seçmeye ve yazmaya başladı. Bu çantalar hakkında okurken, ilgimdeki bir değişim göremedim ama yardım edemedim. Hala tamamen yolumdan çıkmasam da, zaman zaman kesinlikle durup iki kat alıyorum. Bu Tano Muse’u büyüleyici messenger çantası, dikkatimi çeken ve beni biraz daha düşündüren haberci çantalardan biri.

Daha önce de söylediğim gibi, Tano’nun “ateş” olarak adlandırdığı bu turuncu rengini seviyorum. Herhangi bir iyi messenger çantası gibi, taşıma kayışı da ayarlanabilir, böylece vücudunuza mükemmel uyduğundan emin olabilirsiniz.

İki dış ön fermuar cepini seviyorum. Messenger çantalarını düşündüğümde, yoğun bir şekilde koşmayı ve bir sonraki etkinliğime giderken anahtarlarıma veya telefonuma ulaşmayı düşünüyorum. Durum böyle, bu cepler kesinlikle mükemmel bir şekilde gelirdi. Elbette, içinde cep telefonu/PDA yama cepleri var, ancak çoğu zaman hayati bir ürün bulmak için çantamı kazmak istemiyorum. Gümüş tonlu donanım, her zaman güzel olan çantaya en küçük parlaklığı ekler. Burada gördüklerimi kesinlikle seviyorum! 195 dolara Piperlime’dan geçin.