[Editörün Notu: Bu hafta, PurseBlog personeli yazın son bitinin tadını çıkarmak için ofis dışında. İşçi Bayramı’ndan sonra geri döneceğiz, ancak bu arada, son birkaç aydan itibaren son birkaç aydan birkaçı ve sonbaharda hazırlanmak için favorilerimizden birkaçını da çalıştıracağız.]

İyi arkadaşlardan ve ev üyelerinden çıkarma şoku büyük olasılıkla moda veya üst düzey çantalarla ilgilenen herkesin içinde meydana gelmiştir. Yeni satın alma işleminizi soruyorlar, tam olarak ne kadar masrafı soruyorlar ve o zamanlar, bu kelimelere koymak için yeterli künt olmasalar bile, safranın bu kadar abartılı olmaları için bazı yöntemlerde size acıyorlar. Sadece bunun iyi olduğunu garanti etmek için değil, aynı zamanda nedenini tam olarak açıklamak için buradayız.

Moda fiyatlarına biraz duyarsızlaştırılmış olanlarımız için bile, çanta maliyetleri bazen biraz aptalca görünebilir. Bununla birlikte, uzman olmasa bile hiçbir şey değiliz, bu nedenle işinizde burnunu olan birini ikna etmek için gelecekteki bir satın alma veya gereksinimden şüphe ediyorsanız, kullanışlı olabilecek bazı argümanlarımız var.

1. “Ödediğinizi elde edersiniz” sadece bir klişe değildir.
Çok para harcamak, iyi yapılmış bir şey elde edeceğinize dair bir güvence değildir, ancak en iyi malzeme masrafları daha fazla, aynı zamanda en iyi zanaatkârları ve tasarımcıları da budur. Zor ve hızlı bir kural değildir, ancak yüksek kalite ve maliyet genellikle oldukça sıkı bir şekilde ilişkilidir.

Saint Laurent Timsah Betty Bag, Barneys aracılığıyla 12.500 dolar

2. Herkesin bir tür pahalı hobisi olduğu için.
Motosikletler, saatler, aletler, mücevherler, golf, şarap – herkesin bir şeyleri ve çoğu insan için, bu şeyin isteğe bağlı gelirin önemli bir parçası olması gerekir. Balıkçılık veya koşu kadar zararsız görünen bir şey bile yeterli gayretle takip edilirse son derece maliyetli olabilir. Belki el çantaları veya genel olarak moda sadece sizin işinizdir.

Reed Krakoff RDK Python Bag, Neiman Marcus üzerinden 5.990 dolar

3. Üst düzey ürünlere sahip olmak ruh halinizi geliştirdiğinden.
Gerçekten, bilim öyle diyor.

Dolce & Gabbana Miss Dolce işlemeli omuz çantası, Matchesfashion.com aracılığıyla 1.820 $

4. “Hızlı moda”, çoğu insanın hangi kıyafetlerin ve aksesuarların ilk etapta değerindeki algılarını çarpıtmıştı.
İnce malzemeler, vasıflı işçileri istihdam etmek ve onlara adil bir ücret ödemek de para harcar. Kalıcı olarak 21’lerin yanı sıra H & MS ile dolu bir dünyada, bu tür şeylerin hala bazı şirketler için değere sahip olduğunu ve alışveriş yapanların birinci sınıf ürünler yapmanın tam olarak ne kadar maliyetli olduğunu kavradığını hatırlamak kolaydır. Başkalarının tam olarak ne kadar masraf olması gerektiğine dair görüşlerine izin vermeyin, sizi suçlu hissettirir – muhtemelen ne hakkında konuştukları kavramları yoktur.

Givenchy Antigona Zarf Debriyajı, Matchesfashion.com aracılığıyla 1.083 $

5. Diğer insanlara iyi giyimli sinyallerin ne olduğu için değer olduğu için.
Pahalı görünen bir şey giymek veya getirin (harika bir şekilde) insanlara çok şey telgraf eder: birlikte hareket etmeniz, başarılı olduğunuz, başarılı olduğunuz, kaliteyi önemsediğiniz. Bir pazarlık için bu algıyı çeken parçaları keşfetmek mümkündür, ancak deri karışıma girdiğinde çok daha zordur.

Valentino Leopar Buzağı Hair Rockstud Trapez Bag, Barneys üzerinden 3.995 $

6. Çanta maliyetleri son yıllarda o kadar çok arttığından, bazen dört basamak altında kalmak zor olabilir.
Yakın geçmişte cüzdanlardaki zevkinizi biraz ılımlı düşünseniz bile, 2010’da 600 – 700 dolarlık çeşitlilikte gördüğünüz aynı çantalardan birkaçı, büyük olasılıkla 1.000 $ veya daha fazla masraf. Kalitede bir düşüş almaya istekli olmadıkça, sıkışmışsınız.

Alexander Wang Little Emile Satchel, Shopbop üzerinden 1.095 dolar

7. Gerçek olalım: Bu tam olarak neredeyse tüm harika şeylerin maliyeti.
Elbette kesinlikle taptığımız çağdaş markalar var, ancak daha yüksek maliyetli bir etiket sizi ortalama olarak çok daha iyi bir çanta satın alıyor.

Fendi baget çanta böcek omuz çantası, Matchesfashion.com aracılığıyla 2.610 $

8. Paranız olduğu gibi, istediğiniz kadar.
Versace Signature Python Tote, Shopbop üzerinden 5.230 $

Bu, kimsenin ihtiyaç duyması gereken tek gerçek nedendir. Çok çalışıyorsunuz, hatalarınız ödenirse, geriye kalanlarla yaptığınız şey, kimsenin işi değil. Başkalarının parasını sayanlar, kendi başına daha fazla zaman harcamalıdır.