Anma Günü geçmiş olmasına izin verin, ayrıca yaz mevsiminde resmi olanı hariç her yöntemde burada. (Bu yaz gündönümünü yuvarlamak için beklemeliyim.) Ayrıca Ağustos ayı sonuyla Birkenstocks’ta çevrimiçi olmayı planlamıyorsanız, biraz yaz ayı ayakkabı ilhamı gereksinimine sahip olabilirsiniz. NYC Socialite’in yanı sıra uzman fashionista Olivia Palermo’dan daha fazlasına bakmayın. Yıllardır Olivia’nın kapsamlı çantasının yanı sıra ayakkabı koleksiyonunu da derinden kıskandık. İşte en iyi, birçok yaz ayı uygun daireleri, pompalar ve sandaletlerden birkaçının küçük, yeni bir örneklemesi.

Alexander McQueen işlemeli mokasenler
Saks aracılığıyla 521 $
Loafer’lar yaz çığlık atamayabilir, ancak çiçek olduklarında kesinlikle daha fazla ilgi ile belirtiyorlar. Olivia kısa süre önce bu cesur, işlemeli Alexander McQueens’i NYC’de köpeklerini yürürken kullandı.

Christian Louboutin Toerless Muse Pompaları
Saks aracılığıyla Christian Louboutin’i alışveriş yapın
Bu kırmızı süet Louboutins’i geçen sonbaharda Dublin’deki Browns’taki Ciate ortaklığı için bir tanıtım etkinliğine kullandı. Bu stili bu sezon toplu olarak görmedik ve nedenini sorgulamaya başladım.

Dolce & Gabbana süslemeli daireler
Moda Operandi aracılığıyla 504 $
Olivia’nın süslenmiş çiçek düz oyunu tamamen noktada. Bu Dolce & Gabbanas’ı NYC’deki bir Ağustos People Stylewatch etkinliğine kullandı.

Gianvito Rossi ayak bileği kayış pompaları
Gianvito Rossi’yi Net-A-Porter üzerinden alışverişe
Mart ayında Soho’da bir Kate Spade pop-up dükkanı tanıtmak için bu getirme, strappy süet Gianvito Rossi pompaları kullandı. Olivia’nın son birkaç kıyafetini yeniden incelerseniz, benzersiz bir desen ortaya çıktığını görmeye başlayacaksınız.

Moncler Gamme Rouge Muguet Spor Ayakkabı
Farfetch.com aracılığıyla 535 $
Ve bir kez daha sıkıntılı bir sıska denim ve omuz dışı bir üst. Hey, eğer işe yararsa işe yarar. Olivia, Brooklyn evini bu kolay moncler Gamme Rouge sinsi bir çiftte terk etti. İnce çiçek motifine dikkat edin.

Schutz Juliana Sandalet
SAKS aracılığıyla 190 $
Şimdi inanılmaz derecede uygun maliyetli Schutz Juliana Sandals’a hayret. Dünyanın tanınan birçok NYC sosyalistinden biri olduğunuz için her seferinde yarı veya büyük veya çok daha fazla ayakkabıyı azaltmak zorunda değilsiniz. Demek istediğim, tipik olarak yapacaksınız, ancak zorunlu değil.

Stella McCartney Beckett Platformları
Net-a-Porter aracılığıyla 1.065 $
Sokak stiline olan bağlılığın yanı sıra ima eden herkesin zaten bu Stella McCartney Beckett platformlarından bir çift var. Olivia, Brooklyn’deki son bir etkinliğe kullandı, programdan beri Brooklyn. Vegan ayakkabılar de riguer.

Stuart Weitzman Çıplak Sandaletler
Nordstrom aracılığıyla 398 $
Sonunda, tam burada bir Stuart Weitzman LA’da bir etkinliği tanıtıyor (başka ne var?) Çok öne çıkan Stuart Weitzman çıplak sandaletlerin siyah bir çiftini. Son olarak bir çift çıplakçıyı satışta takıp alamayacağınızı merak ediyorsanız, cevap evet. Ancak beklediğiniz kadar yaygın değil.