için mükemmel çanta, merak ve heyecan zamanı olarak görülür, ancak hangi çantayı getireceğini bulmak bazen stresli olabilir. İşte bir sonraki büyük şehir maceranız için rahat ve hazırlıklı hissetmenize yardımcı olacak birkaç önerim.

New York City

NYC görülecek ve yapılacak şeylerle doludur. Haklı olarak hiç uyumayan şehir olarak bilinen, büyük elma etrafında gezinirken her zaman hissedilen belirli bir koşuşturma var. Birçok nakliye seçeneği mevcut olsa da, neredeyse hepsi ve fro’ya ulaşmak için muazzam miktarda yürüyüş, koşu ve kalabalık-kodlama gerektirecektir.

İster yapışkan, nemli yazlardan veya soğuk, karlı kışlardan biri sırasında ziyaret etmeyi seçin, kendinizi Prada Naylon sırt çantası gibi şık ve pratik bir şeyle inanılmaz doğal yürüyüşlere hazırlamak en iyisidir. Siyah veya başka bir koyu renkte almanızı öneririm çünkü şehir oldukça kirli olabilir. Biraz şık bir şey tercih ederseniz, Prada’nın dayanıklı Saffiano deride bir şey tercih edebilirsiniz.

Prada Naylon Sırt Çantası
Bergdorf Goodman aracılığıyla

1.750 $

Roma

Roma, eski imparatorluğunun ihtişamıyla tanımlanan nefes kesici güzel bir şehir.

Aynı zamanda Akdeniz güneşinin altında yemek pişirmekten hızlı bir şekilde ısınan çok yüksek, kalabalık bir yer. Bu, gündüz yorgunluğuna yol açabilir (özellikle içeceğiniz tüm şarap nedeniyle) ve sizi bir sonraki kolay işaretlerini arayan yankesiciler için mükemmel bir durum için koruyucunuzu anında bırakma riski taşır.

Tespit edilen ancak İtalyan modasının cilalı standardından ödün vermeyecek bir çanta getirmeyi deneyin. Chloé Roy kova çantası gibi üst kapanışlı sevimli bir kova çantası öneririm.

Chloé Roy Kova Çantası
Fashionphile aracılığıyla

595 $

Bir Vespa’nın depolama bölmesine sığacak kadar küçükse bonus puanları.

Barcelona

Barcelona, ​​renkli mozaikler ve muhteşem mimari ile dolu canlı bir şehir merkezidir. Vibe çok genç ve ﹘ Cesaret diyorum – hipster, ama bariz tarihsel köklerle.

Metro diğer şehirlerin çoğundan çok daha erken kapandığından çok fazla yürüyüş veya otobüse bineceksiniz, bu yüzden omzunuzda rahatça duran bir şey giymeye hazır olun.

Nötr tonlardaki ifade çantaları, yerli sakinlere uymak istiyorsanız mükemmel bir seçenektir. Şehrin tasarım tarihine saygı göstermek için geometrik veya asimetrik bir yapıya sahip bir şey öneriyorum. Carolina Santo Domingo’nun Ostra deri üst kol çantası mükemmel bir seçimdir.

Carolina Santo Domingo Ostra Üst Saplama Çanta
Neiman Marcus aracılığıyla

695 $

Paris

Paris, sokak tarzı ile ünlüdür (diğer şeylerin yanı sıra) ve aynı zamanda bir şekilde hem altında hem de aşırı doymuş hissetmenizi sağlama olasılığı en yüksektir.

Tercih edilen stil basit ve sade, ancak giysilerin kalitesinden gelen bir cazibe ile. Bu, daha rahat ve düşük anahtarlı giyinmeyi tercih eden “tembel” bayanlar için harika.

Oldukça ılıman bir iklimi var, bu yüzden donmaya ulaşmadan soğuyabilir ve rahat yazlara sahip. Sıcaklık aralığı, aksesuarlarınızı sürekli olarak değiştirmeniz için size ilham verebilir, ancak onları basit tutmaya çalışabilir. Minimalist bir crossbody en iyi bahisiniz olacaktır, ancak daha olgun bir hava için gidiyorsanız yapılandırılmış bir üst kol çantasını da tercih edebilirsiniz. Renk popları ile deney yapın! Sarı Celine kutu çantasının görünümünü seviyorum.

Celine Kutu Çantası
Fashionphile aracılığıyla

2.100 $

Londra

Londra’nın kasvetli havası, heyecanlanmak için çok az şey bırakıyor, ancak şehir hala moda dünyasında önemli bir oyuncu ve bazı beklentilerle geliyor.

İngilizler, yaz aylarında bile 80F’nin üzerine ulaşmayan bir şehrin ıslak ve rüzgarlı doğasından koruduğu için iyi bir katmanlı görünümü sever. Bunu NYC’ninkine benzer bir nüfus büyüklüğü ile eşleştirin ve normalden biraz daha kentsel ve hava koşullarına dayanıklı bir şey tercih etmelisiniz.

Güzel bir koyu renkli naylon veya tuval tote size iyi hizmet edecektir. Ayrıca, bu kadar eğimli iseniz, ekose veya teneffüs gibi alçakgönüllü baskıları da tercih edebilirsiniz, ancak yeraltında seyahat ederken çantanızı size yakın tuttuğunuzdan emin olun.

Tory Burch’un Ella Plaid Tote’u veya Tan Tweed Nano Bagaj Tote’unu seviyorum.

Celine Nano Bagaj Tote
24’ler boyunca

2.100 $