gereksinimine gerek duyuyorum, çanta içeriğim önemli ölçüde değişti (taşıdığım çantalar da var). Programın daha büyük bir çanta gerekliliği, ancak aynı şekilde organizasyon için çantalarımın içinde torbalarla tüketildim. Çantamda ne gereksinimi keşfedebileceğim tek yöntemlerden biri daha iyi organize etmektir ve bu da daha sorunsuz hale getirmek için önemli ürünleri belirli torbalara koymak anlamına gelir.

Daha önce konuştum, ancak her iki gençimin de ciddi gıda alerjileri ve benadryl’e ek olarak her ikisi için Epi kalemleri de var. Bu önemli ürünler çantamda yüzmesi gerekmez, daha sonra çantadan torbaya aktarmanın yanı sıra yakalayabilmem için bir torbanın yerleştirilmesini gerektirir. Tabii ki, bunu her türlü kese, hatta bir ziplock torbasıyla yapabilirim, ancak bu ürünleri getirmek için biraz daha güzel bir şeye sahip olmayı seviyorum. Aynı şekilde inhalerimi içeride konumlandırıyorum, bu yüzden kendi seyahat eden tıbbi çantamızın yanı sıra Bu ürünler ‘eğlenceli’ öğeler olmasa da, günlük olarak getirdiğim en önemli şeylerdir.

Farklı malzemelerde ve boyutlarda bir kese koleksiyonu topladım, ancak Terrycloth’taki bu Fendi Makyaj Koşbasını keşfettiğimde bakmayı bırakamadım. Bu kesenin kahverengi versiyonunu seviyorum, efsanevi bir geri dönüş aksesuarı gibi geliyor. Terrycloth, son derece 70’lerin bir vibe sağlar ve Fendi onu hem kahverengi hem de pembede sunar. Terrycloth dış cephesi FF temasına sahiptir ve iç mekan bir iç cep sunar.

Bu kese gerçekten büyük olduğu için tıbbi kese ihtiyaçlarıma uymayacaktır, ancak her zaman daha büyük bir kese (8.9 ″ L x 6.3 ″ H x 4.7 ″ D) için kullanmayı her zaman keşfedebilirim ve bu sadece bu sadece sarılıyorum . Bu, dokunmak için yalvaran ürünlerden biri, aynı zamanda onu taşıyıcı bir yastığa ihtiyaç duyduğumda, dışarı çıkardığımda, doldurma, başımı yere koyma ve çağırıyorum bir gün. Ya da banyo makyaj selfie’lerinizin tezgahınızdaki bu oldukça sayı ile nasıl görüneceğine inanın. 770 $ karşılığında FENDI üzerinden satın alın.