çantalarıyla tatil alışverişi çiftlerine gidiyor ve tatil sezonu tamamen üzerimizde ve ünlüler alışveriş alışverişi yapıyor gibi görünüyor. (Anlatılmayan saatleri asla hesaplayamamıza rağmen, kişisel asistanlar yıl boyunca onlar için alışveriş yaparak harcayamamıza rağmen. Onlar için dua edin.) Geçen haftanın sonunda, Paris’ten geri dönmeyen tüm ünlüler ve Victoria’nın Sırrı Defile Beverly Hills, West Hollywood ve NYC’deki dükkanlara vuruyordu. Bazıları tatil taşımacılığından oluşmak için büyük boy kılıflar taşırken, diğerleri hiçbir sebepten dolayı aşırı egzotik çantalar taşıdı.

Ashlee Simpson
Fendi peekaboo çantası
Saks aracılığıyla 4.550 $
Paps kısa süre önce Ashlee Simpson’ı, eşi Evan Ross ile Beverly Hills’in etrafında dolaşırken siyah bir Fendi Peekaboo taşıyan tanımladı.

Bella Hadid
Givenchy Lucrezia çantası
Net-a-Porter aracılığıyla Givenchy çantalarını alışveriş yapın
İşte Bella Hadid, Victoria’nın gizli defile bantlamasından sonra Paris’ten ayrılırken parlak bir kabartmalı deri Givenchy Lucrezia çantası taşıyor. Bella ve Gigi bu yılki şovda yer aldı.

Katherine Schwarzenegger
Givenchy Pandora çantası
Net-a-Porter aracılığıyla 1.940 $
Celeb Spawn ve yazar Katherine Schwarzenegger, Beverly Hills’teki Chanel’de biraz alışveriş yaparken yıkanmış bir kuzu derisi Givenchy Pandora taşıdı

Kyle Richards
Louis Vuitton Neverfull Bag
Kyle Richards, West Hollywood’da kendi alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için klasik Louis Vuitton Neverfull’a baktı. Neverfull bir satın alma işlemini düşünüyorsanız, önce en iyi çanta kılavuzumuzdan tavsiyelerde bulunduğunuzdan emin olun.

Kylie jenner
Hermès Timsah Birkin
Kardashian-Jenner klanı, geç saatlerde geniş egzotik Hermès çantaları koleksiyonuna oldukça güveniyor. İşte Kylie Jenner, Maxfield’ı kendi bej Croc Birkin ile terk ediyor.

Lady Gaga
Louis Vuitton Pet Köpek Taşıyıcısı
İşte Lady Gaga, NYC dairesini veya kınamaklarını yepyeni bir satın alma ile bırakarak: Fransız Bulldog Puppy! Doğal olarak bir Louis Vuitton evcil köpek taşıyıcısında dolaşıyor.

Yolanda Hadid
Prada üst yönetme çantası
Net-a-Porter aracılığıyla prada çantalarını alışverişe
Paps, havuzun bu tarafına geri döndükten sonra Hadid Fam’ı yakalamak için hızlıydı. Yolanda burada çekici bir gri Prada üst yönetimi çantası taşıyor.

Zendaya
Chanel klasik flep çantası
Shop Chanel Bags by means of Vestiaire Collective
Finally, here’s Zendaya, escorting her mommy to a Knicks game in NYC. She’s carrying a charming quilted black Chanel classic Flap Bag. You can see a lot more of her favorite Chanels in The lots of Bags of Zendaya.