sırasında yardım ettiğimiz organizasyonlar, sol gözümün arkasında hissettiğim bu sürekli baskı var ve bazen bu göz seğirmeye başlıyor. Bu hafif bir sorun, hatta fark edecek kadar göze çarpan bir sorun değil, ama bazen çocuklar sessizce oynarken veya uyukladığında ya da düşünmek için bir anım olduğunda, fark ettim. Stres, biliyorum. Her şeyde iyi hissettiğim anlar var, beni bundan alacağımız gibi hissettiren ve hayat normale dönecek sürekli bir sakinlik duygusu. Ama sonra, diğer birçok anda endişeleniyorum.

Ailemin sağlığı ve güvenliği konusunda endişeleniyorum. Hasta olanlar için endişeleniyorum. Bunun pek çok kişi için finansal olarak ne anlama geldiğinden endişe ediyorum; Kendimiz gibi küçük işletme sahiplerinden, saatlik çalışanlara, zaten işlerini kaybedenlere. Sürekli olarak cephe hattında (zaman zaman uygun malzemeler olmadan) savaşan tıp uzmanlarını düşünüyorum. Ben evde kalma lüksüne sahip olmayanları düşünüyorum ve her gün ailelerini ve topluluklarını sağlamak için işe gitmek için evlerinin güvenliğini terk etmeli. Hayatımızı eski ‘normal’imize biraz daha yakın tutarak, geri kalanımızın beslenmesini ve teslimatları sağlamaya devam etmek için hayati işlere gidenler için çok minnettarım. Evde kalmak bir lüks, hepsi yapamaz.

Vlad ve ben bağışladığımız yerel ve ulusal organizasyonları bulmak için biraz zaman harcadık. Aynı şeyi yapmak istiyorsanız, katkıda bulunan her doların etkinliğini en üst düzeye çıkaran birkaç tane var, bu da bağış yaparken her zaman önemlidir.

Açlık Aç değil –

United Way (Dünya Çapında Fon veya Yerel Fonlara Bağış Yapabilirsiniz)

Çocuk İstismarı Amerika

Sınırsız Doktorlar

Amerikan Kızıl Haç – Şu anda bir kan sıkıntısı var, bağış yapmak için bir zaman ayarlayabilirsiniz

Amerika Erkek ve Kız Kulüpleri

Doğrudan rahatlama

Tekerlekler Üzerinde Yemekler

Ronald McDonald House Hayır Kurumları

Biz tam zamanlı 4 kişiyi, bir avuç serbest çalışan, bir web geliştirme ve tasarım ekibi ve birkaç illüstratör istihdam eden küçük bir işletmiz. Para kazanmanın bir yolu, ortaklara gönderdiğimiz satışlara dayalı komisyon yoluyla, yani sitemizdeki bir alışveriş bağlantısını tıkladığınızda ve bir şey satın aldığınızda, bu satışta küçük bir komisyon yapıyoruz. Tüm Nisan ve Mayıs aylarında, gelirimizin bir kısmını yukarıda listelenen bazı hayır kurumlarına bağışlayacağız. Geri dönmeye, başkalarına yardım etmeye ve üzerimize düşüşe inanıyoruz.

Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, alışveriş sayfamıza yer işareti koyun ve ödeme yapmadan önce bu bağlantılardan herhangi birini tıklayın. Bu süre zarfında ekibimizi kullanmaya devam etmemize yardımcı olur! Size tasarımcı çantalarından içerik getirmeye devam edeceğiz ve hepimizin evlerimizi tekrar güvenli bir şekilde terk edebileceğimiz, arkadaşlarımızı ve ailemizi kucaklayabileceğimiz ve elbette çantalarımızı taşıyabileceğimiz günü dört gözle bekliyoruz.

Herkese güvende kalın.