sağlıyorsa, Posh Spice’in neofit el çantası hattından çantaya çekildik ve reaksiyon neredeyse oybirliğiyle karşılandık: İyi bir çanta olabilir, 14.000 dolar, “ünlü bir giyim hattı” olmanın güvencesiz bir şekilde atanmasını taşıyan, yepyeni bir şirketten bir şey için ödeme yapmak için çok şey.

Bu çanta, koleksiyonun fiyat noktasının üst ucundaydı ve Victoria Beckham Deri ve Nubuck On Torba, eski baharat kızının aksesuarlarından beklememiz gereken şeylerden çok daha yaygın görünüyor. 2600 dolarlık bir fiyat etiketi ile, timsah kuzeni kadar pahalı değil, ama yine de birçok insan için güçlü bir parkur. Ne diyorsun?

Bu çantada yanlış bir şey yok, ama aynı zamanda 2600 dolarlık bir fiyat etiketini haklı çıkaracak hiçbir şey görmüyorum. Vicky B.’nin Croc çantası hakkında tartıştığım gibi, biraz yüksek fiyatlandırma, yeni bir çizgi için biraz düşük fiyatlandırmaktan daha iyidir, ancak bu tür sayıların yarattığı beklentileri yerine getirmek de önemlidir. Bin dolar daha az, bu çantayı çok isterim. Olduğu gibi geçeceğim. Net-a-Porter üzerinden 2600 $ karşılığında satın alın.